اثبات رابطه نامشروع پیامکی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

همانطور که میدانید ، در دنیای امروز و با پیشرفت فناوری دامنه ارتباط‌ های انسانی نیز گسترش یافته است.

زمانی که این موضوع بسیار گسترده شده است و ما مادامی که در طول روز زمان سپری میکنیم ، با دستگاه تلفن همراه خود وقت میگذرانیم ، بسیاری از همسران با دیدن تلفن همراه همسرشان و خواندن پیامی‌کوتاه ممکن است نسبت به آنها مشکوک شده و تصور کنند همسر آنها با فردی غیر از او رابطه دارد.

اما سوال اینجاست که آیا پیامک می‌تواند دلیلی بر وجود رابطه نامشروع باشد؟!

پاسخ به این سوال را مشاوره حقوقی روابط نامشروع برای ما عنوان میکند : در چنین پرونده‌ هایی علم قاضی بسیار مهم و موثر است و از آنجایی که پدیرفتن جرمی ، موضوعی و … به عهده قاضی میباشد در تمامی پرونده ها ، پذیرفتن این مسأله بستگی به نظر قاضی دارد و او شرایط و اوضاع و احوال را در نظر می‌گیرد. ممکن است قاضی چنین مسأله‌ای را به عنوان یک اماره بپذیرد و ممکن است قبول نکند.

گاهأ افراد بسیاری از مشاوره حقوقی ما سوال میکنند که تقاضای اخذ پیامک های همسرشان یا تماس های وی را از شبکه مربوطه و مخابرات دارند تا با عدله ای محکن نزد قاضی بروند که در این میان باید گفت ، این موضوع به شما خواست شما ، آن هم زمانی که شکایتی مطرح نشده ، ممکن نیست ، حتی در زمان شکایت هم برای شنود تلفن و یا … متشاکی یا متهم علاوه بر اجازه قاضی پرونده ، نیاز به اجازه قاضی ویژه‌ای نیز هست.

البته ناگفته نماند که حتی در این صورت هم برای این درخواست قاضی شنود نیز فردی است که ابلاغ خاص و ویژه‌ ای از ریاست قوه‌ قضاییه دارد ولی بر اساس دستور مقامات عالی قضایی ، روال دادسرا و دادگاه این است که در پرونده‌ های مربوط به مسائل اخلاقی قاضی رسیدگی کننده و قاضی ویژه اجازه شنود را نمی‌دهند و به همین دلیل دادگاه در چنین مسأله‌ ای وارد نمی‌شود ، برای همین است که باید از وکیل کمک بگیرید تا با دلایل خود آن را اثبات نمایید.

بنا براین اینکه اثبات رابطه نامشروع پیامکی صورت بگیرد ، در ابتدا شما نیازمند مشاوره حقوقی توسط وکیل هستید و سپس باید درک کنید این موضوع به نظر قاضی بستگی دارد که این میان وکیل میتواند کمک کند تا اگر دلایل مکفی داشتید ، آنها را به درستی جمع آوری و قاضی را مجاب نمایید.

موسسه حقوقی ما برای آسان نمودن اخذ اطلاعات حقوقی از ما ، مشاوره حقوقی رایگان را در نظر گرفته تا توضیحاتی بهتر و شامل تری برایتان ارائه دهد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.