ارش در دیه چیست

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ارش در دیه

ما در رابطه با مطالبه دیه ، مباحثی را برایتان روشن کرده بودیم و این موضوع را باز کردیم که میتوانید با توسط از ملاحظه آن مقالات اطلاعات به دست آورید.

در اینجا نیز میخواهیم تفاوت ارش و دیه را برایتان شفاف کنیم.

این کلمه ارش را قطعأ شنیده اید و میخواهیم اشاره کنیم که ایتات با هم دارای موارد متفاوتی هستند.

مشاوره حقوقی دعاوی کیفری نیز در این راستا به ما کمک خواهد کرد.

همانطور که در گذشته عنوان کرده بودیم ، دیه معمولأ جبران خسارات بدنی با پرداخت دیه یا ارش در دیه است اما، نوع ومیزان خسارت دیه در قانون مشخص است ولی تفاوتی که این میان با ارش وجود دارد در این است که میزان خسارت ارش در قانون مشخص نیست .

به عنوان مثال در قانون جبران خسارت قطع شدن یک دست نصف یک دیه کامل است ولی دیه پاره شدن یک تار عصبی در دست در قانون اعلام نشده که در خصوص جبران این نوع خسارت قاضی دادگاه به نظریه کارشناسی پزشکی قانونی تکیه می شود و پزشکی قانونی معمولأ این خسارت را با درصدی از دیه عضوی بیان میکند.

و اما طبق گفته های مشاوره حقوقی ، ارش اختصاص به مواردی دارد که در قانون برای صدمات وارده به اعضاء بدن دیه تعیین نشده باشد ،بنا براین ارش با در نظر گرفتن دیه کامله انسان و نوع و کیفیت جنایت و میزان خسارت وارده طبق نظر کارشناس (مجددأ پزشکی قانونی ) تعیین می شود .

 

اینکه در مشاوره حقوقی رایگان این مطلب سوال میشود که ارش در دیه چیست نیز باید گفت ، ارش هم جزئی از دیه محسوب میشود ولی با قوانین دیگری که خوب ممکن است خیلی از ضرر ها به این شکل باشد و نیاز به ارش در دادگاه تشخیص داده شود که به دلیل این تنوع قوانینی است که میگوییم اول باید با مشاوره حقوقی یا مشاوره حقوقی رایگان تماس حاصل کنید تا از نوع شکایت خود مطلع باشید .

در بسیاری از موارد دیده شده که مسیری اشتباه رفته اند که تمامأ به دلیل عدم آگاهی بوده است و این مشکل تنها با استفاده از مشاوره حقوقی قابل حل میباشد که موسسه حقوقی ما با داشتن مشاوره حقوقی رایگان آن را به حداقل رسانیده.

در ارتباط با موضوعات حقوقی و کیفری مانند همین موضوع ارش در دیه و موضوعات وابسته به آن نیز از ما وکیل مورد نظر را اخذ نمایید.

 

ارش در دیه

https://44951295.com

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.