آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی شرکت » اظهارنامه پلمپ دفاتر
موضوع اظهارنامه همیشه به دست وکیل و حقوقدانان بوده و هست ، هر نوع اظهارنامه به دلیل اینکه جنبه ای قانونی به خود داشته باشد و دارای ارزش شود به دست وکلا انجام میگیرد. گاهأ در مواردی اظهارنامه به صورت رسمی وجود دارد

اظهارنامه پلمپ دفاتر

موضوع اظهارنامه همیشه به دست وکیل و حقوقدانان بوده و هست ، هر نوع اظهارنامه به دلیل اینکه جنبه ای قانونی به خود داشته باشد و دارای ارزش شود به دست وکلا انجام میگیرد.

گاهأ در مواردی اظهارنامه به صورت رسمی وجود دارد ، که این موارد بسیار خاص هستند و در غیر این صورت به دست وکیل نوشته میشود .

مشاوره حقوقی پلمپ دفاتر شرکت در ارتباط با اظهارنامه پلمپ دفاتر اطلاعاتی را در اختیار ما قرار داده که آنها را در اینجا عنوان خواهیم کرد .

در ابتدا جهت دریافت دفاتر پلمپ شده به یکی از دفاتر پستی مراجعه میشود و پس از دریافت دفاتر پلمپ شده به اداره ثبت شرکتها مراجعه و درخواست اظهارنامه ثبت در دفاتر بازرگانی و گواهی پلمپ انجام میشود .

برای دریافت اظهارنامه پلمپ دفاتر ، نیازمند مدارکی هستیم که باید با تهیه آنها برای اخذ آن اقدام شود که شامل موارد زیر است .

سه برگ اظهارنامه ثبت نام در دفاتر بازرگانی

پلمپ دفاتر تجارتی ( روزنامه و كل ) در سال جاری و ارائه گواهی پلمپ دفاتر تجارتی

یك برگ فتوكپی شناسنامه ( در صورتی كه متقاضی شخص حقیقی باشد )

فتوكپی آگهی تأسیس شركت و آخرین تغییرات آن ( در صورتی كه متقاضی شخص حقوقی باشد)

فیش پرداختی حق ثبت نام در دفاتر بازرگانی

همانطور که در مقاله قبل اشاره کرده بودیم ،چنانچه امور توسط وكیل رسمی شركت یا شخص انجام می شود اصل یا فتوكپی برابر اصل سند رسمی وكالت الزامیست که میتواند قبل از اقدام یا اتلاف وقت از مشاوره حقوقی کمک بگیرید و پاسخ پرسش های خود و چگونگی روند را از طریق وی آگاه شوید.

پس از تهیه مدارك فوق به واحد ثبت نام دفاتر بازرگانی مراجعه ومسئول مربوطه نسبت به ثبت اظهارنامه ها در دفتر ثبت نام تجارتی اقدام و شماره دفتر را در روی سه نسخه اظهارنامه درج و نسبت به امضا و مهر نمودن اظهارنامه ها اقدام می نماید سپس یك نسخه از اظهارنامه را جهت بایگانی در سوابق شرکت و دیگر نسخه را تحویل متقاضی میدهد ، مشاوره حقوقی شرکت در ارتباط با چگونه طی کردن مراحل از ابتدا تا انتها میتواند مواردی را برای شما شفاف سازی کند و یا همچنین یک وکیل جهت انجام امور برای شما معرفی کند که بسیار از هر موردی کار آمد تر خواهد بود.

در رابطه با پلمپ دفاتر شرکت  پیشنهاد میکنیم از مشاوره حقوقی رایگان موسسه حقوقی ما استفاده کنید .

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

سهام

سهام : شرکت سهامی شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده است . …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =