تمکین

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تمکین

عدم تمکین یکی از مشکلاتی است که خانواده ها ممکن است با آن روبه رو شوند.این موضوع میتواند به بنیاد خانواده لطمه ای عمیق بزند و باعث جدایی شود.

قانون برای این موضوع مواردی را در نظر گرفته تا ا آن بتوان به این شکایت رسیدگی کرد.

 

مشاوره حقوقی عدم تمکین ، در ارتباط با این موضوع در این مقاله همراه ما خواهد بود تا مسائلی که به طور قانونی به این موضوع رسیدگی میکند را عنوان و ما را از آنها مطلع نماید.

همیشه در طلاق و طلاق توافقی مواردی وجود دارد که زوج و زوجه را از ادامه زندگی باز میدارد و دیگر توانایی باهم بودن در زندگیشان صلب میشود ، این موارد میتواند شامل مسائلی شود که باید به آن در ابتدا رسیدگی کنند که مشاوره حقوقی خانواده در این راستا فعالیت مینماید.

عدم تمکین که میتواند یکی از موارد طلاق باشد ، انواعی گوناگون دارد و به دو نوع تمکین خاص و عام تقسیم می شود.

 

عدم تمکین خاص آن است که زن نزدیکی جنسی با شوهر را به طور متعارف بپذیرد مشاوره حقوقی رایگان اضافه میکند که جز در مواردی که مانع موجهی داشته باشد میتواند از برقراری رابطه جنسی با او سر باز زند ، البته این موضوع مختص زوجه نیست و اگر مرد از انجام این وظیفه سر باز زند بر خلاف حسن معاشرت رفتار کرده است.

 

تمکین عام یعنی زن وظایف خود را نسبت به شوهر انجام دهد و از او در حدود عرف اطاعت نماید ، در غیر این صورت زوجه را نشوز و ناشزه میگویند،زمانی که اثبات شود زوجه ناشزه است ، تبعاتی چون اسقاط حق نفقه ، ازدواج دوم و… در پیش دارد که مشاوره حقوقی رایگان میتواند شما را راهنمایی نماید.

پس بهتر است تا قبل از اینکه اقدامی نا معقول نمایید از مشاوره حقوقی بهره ببرید

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.