حذف پسوند نام خانوادگی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در باب موضوعات از قبیل تغییرات شناسنامه ، سازمان ثبت احوال شرایطی را که افراد بر اساس آن می توانند برای حذف پیشوند یا پسوند نام خانوادگی خود اقدام کنند اعلام کرده بود و ما با کمک مشاوره حقوقی ثبت احوال آنها را در اختیار شما قرار میدهیم.

یکسری قوانینی وجود دارد که شامل مواردی چون ذیل است :

هر گاه نام خانوادگی ترکیبی از دو نام محل یا منسوب به محل ، دو شغل یا دو طایفه یا ترکیبی از آنها باشد ، به انتخاب متقاضی یکی از دو جزء قابل حذف است.

نام خانوادگی ترکیبی ، ترکیبی از یک واژه و نام یک ایل یا طایفه باشد که مشاوره حقوقی تغییر نام و نام خانوادگی موسسه حقوقی ما میتواند این قوانین را برایتان شفاف سازی کند.

به طور کلی در صورتهایی شما قادر به تغییر نام و نام خانوادگی هستید که باید این شرایط شامل شما شود تا پذیرفته گردد.

شرایطی که برای حذف پسوند نام خانوادگی وجود دارد ، همچون : نام خانوادگی ترکیبی از یک واژه و نام یکی از مشاغل باشند مانند: بنکدار رجبی و غیره.

هر گاه پیشوند یا پسوند نام خانوادگی حرف، عدد یا کلمه زائد باشد مانند: شکوهی هفت یا مرحومه حسنی و غیره.

توضیح: حذف کلمات زائد صرفأ شامل مواردی خواهد بود که از سوی اداره ثبت احوال اعلام خواهد شد مانند تغییر نام که در مقاله های گذشته عنوان کرده بودیم .

نام خانوادگی ترکیبی از یک واژه و نام یکی از رنگ ها باشد مانند

نام خانوادگی ترکیبی از یک واژه و نام یک حیوان باشد مانند

نام خانوادگی ترکیبی از یک واژه و نام یک شیء باشد مانند

اگر قبل از اقدام با مشاوره حقوقی مشاوره لازمه را بگیرید متوجه خواهید شد که این تغییرات به همین سادگی نخواهد بود ، اگر راحتی برای این کار فراهم شود ، فردی که مورد بدهی مالی یا حتی بزهکار باشد به راحتی میتواند هویت خود را تغییر دهد که نه منطقیست و نه عادلانه ، بنابراین پیشنهاد ما به شما پیگیری این تصمیم از سوی وکیل است تا افرادی که دچار مشکل نیستند ، قوانین را با حقوقدان پیش بروند و به هدف خود برسند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.