خیانت در امانت چک سفید امضا

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

این روزها جرائم کیفری آمار بالایی دارد ، این جرائم ممکن است شامل هر جرمی در این مورد شود ، زیرا موضوعات کیفری فوق العاده دارای قوانین خاص و تنوع میباشد.

اگر با یک مشاوره حقوقی دعاوی کیفری صحبت نمایید متوجه میشوید ارکان یک جرم کیفری چیست و به چه شکل خواهد بود.

گاهأ ممکن است تصور شما در رابطه با یک مشکل ، شکایت کیفری است ولی وقتی با فردی آشنا به حقوق چون وکیل یا مشاوره حقوقی ، مشاوره مورد نظر را درباره مشکل خود دریافت کنید ، متوجه میشوید که ممکن است اشتباه کرده باشید و موضوع شما موضوعی حقوقی باشد و به دلیل عدم آگاهی و نسبت به شنیده هایی که از افراد نا آشنا و نا بلد ، تصوری دیگر از روند پیدا کرده بودید .

این روزها موضوعات چک بسیار داغ است ، چرا که بسیاری از تضامین ، معاملات ، خرید و فروش ها و یا… توسط چک انجام میشود .

در این مطلب اما ما با کمک مشاوره حقوقی خیانت در امانت ، به چگونگی جرم خیانت در امانت چک میپردازیم.

اما این مبحث در ارتباط با خیانت در امانت چک سفید امضا میباشد که یحتمل زیاد شنیده اید که برای ضمانت يا برای حسن انجام كار از شما چک سفيد امضا مطالبه كنند.

اما آيا مطلع هستید در صورتی که فردی كه اين ضمانت سفيد امضا را گرفته است اگر بخواهد از آن سوءاستفاده كند چه مجازاتی درانتظارش خواهد بود؟!

در صورتیکه به صورت امانت داده شده باشد اگر دارنده برای وصول آن اقدام کند صادر کننده ابتدا باید امانتی بودن آن را اثبات و شکایت خیانت در امانت مطرح نماید در غیر این صورت البته نا گفته نماند که اگر به منزله پرداخت داده شده باشد و امضا شده باشد دارنده میتواند ضمن تکمیل آن برای وصول آن نیز اقدام نماید.

مشاوره حقوقی رایگان موسسه حقوقی ما من باب ادامه این موضوع و نسبت به حکم این مورد اضافه میکند که در قوانين كشوری آمده است كه هر كس‌ از سفيد مهر يا سفيدامضايی‌ كه‌ به‌ اوسپرده‌ شده‌ است‌ يا به‌ هر طريق‌ به دست‌ آورده‌ سوءاستفاده‌ كند به‌ يک تا سه‌ سال‌ حبس‌ محكوم‌ خواهد شد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.