دعوای مطالبه دیه

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

امروزه خیلی از مشکلات با پیشرفت جوامع توسط قوانین حل و فصل میشود و دیگر نیازی نیست همچون انسانهای قدیمی به حل آنان با دعوا و جنگ بپردازیم.

اما با پیشرفت ها نیز مشکلاتی پیش آمده ، رشد تصادفات رانندگی و نزاع‌ های شخصی در جامعه جدا از اینکه موجب خسارت‌ های بدنی برای افراد می‌شود اما روز به روز بر تعداد پرونده‌ های جاری در قوه قضاییه اضافه می‌کند.

یکی از مهمترین شکایت‌ های مطرح که مشاوره حقوقی نیز به آن اشاره میکند ، در مراجع قضایی ، مطالبه دیه و خسارت‌ های ناشی از جراحات بدنی است اما همیشه شاکیان خواستار دریافت مبلغی بیشتر از دیه صادره برای پیگیری درمان و امور دیگر هستند که البته دست قضات هم برای صدور چنین حکمی بسته است ، اما مهم است که بدانیم قانون در این خصوص چه می‌گوید.

البته همانطور که مشاوره حقوقی دعاوی کیفری تسلط دارد دیه مختص به این مسائل نیست ، مسائلی چون قتل و … نیز این میان پیش می آید که قوانین آن با اشد مجازات و دارای پیچیدگی است که آنهم باز عناوین مختلف دارد ، ممکن است قتل عمد باشد یا غیر عمد که هرکدام باز قوانین مشترک ولی متفاوت از یکدیگر را دارند.

موضوعات زیادی به دعوای مطالبه دیه ممکن است ارتباط داشته باشد .

در ابتدا شما باید موضوع خود برای یک مشاوره حقوقی یا حقوق دان آشنا به این موضوع برخورد کنید و یرای وی توضیح دهید که این مسأله از طریق مشاوره حقوقی رایگان که موسسه حقوقی ما در اختیارتان قرار داده است قابل تحقق میباشد.

پس شما میتوانید به راحتی در ارتباط با مطالبه دیه اطلاعات جامع و کاملی را از مشاوره حقوقی رایگان ما بدست آورید و در صورت نیاز وکیل مورد نظر خود را نیز اخذ کنید.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.