آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی شرکت » سامانه انحلال شرکت
ما با کمک مشاوره حقوقی انحلال شرکت ها مدتهاست در ارتباط با این موضوع ، مقالاتی نوشتیم و مواردی را عنوان کردیم تا به صورت بهترین شکل برای شما به طوری که قابل توجه باشد شفاف سازی شود

سامانه انحلال شرکت

ما با کمک مشاوره حقوقی انحلال شرکت ها مدتهاست در ارتباط با این موضوع ، مقالاتی نوشتیم و مواردی را عنوان کردیم تا به صورت بهترین شکل برای شما به طوری که قابل توجه باشد شفاف سازی شود.

مواردی که موجبات اانحلال شرکت ها را پیش می آورد همانطور که در مقاله قبل عنوان کردیم از بین رفتن و خاتمه فعالیت شرکت ها را انحلال شرکت می گویند و اصولأ شرکت در مورد ذیل منحل می گردد:

اتمام موضوع فعالیت

انقضای مدت

ورشکستگی

رأی دادگاه

تصویب مجمع عمومی فوق العاده

همانطور که مشاوره حقوقی شرکت در ارتباط با انحلال شرکت ،توضیحاتی مبنی بر این موارد داد که با انحلال شرکت ، شخصیت حقوقی منحل می شود اما برای تصفیه امور شرکت لازم است مدیر یا مدیران تصفیه یا هیأت تصفیه تشکیل شود. پس از انحلال شرکت پیگیری امور شرکت اعم از دفاع یا طرح دعوا به عهده ی مدیران تصفیه خواهد بود.

ما بیشترین سرو کار رابا شرکت های خصوصی داریم ، و مواردی چون شرکت سهامی خاص نیز در این رده قرار دارند اما ناگفته نماند که این را بدنید ، تفاوت شرکت‌های سهامی خاص با شرکت با مسئولیت محدود این است که شرکت با حداقل سه نفر سهامدار قابل تشکیل است و سهام نیز بدون نیاز به ثبت در دفتر اسناد رسمی قابل نقل و انتقال هستند و در شرکت مسئولیت محدود سرمایه به صورت اعلامی می‌باشد و هر چقدر که اعلام شود احتیاجی به واریز به حساب شرکت ندارد ولی در شرکت سهامی خاص الزامأ ۳۵% مبلغ اعلامی می‌بایست به صورت نقد به حساب شرکت واریز گردد و ۶۵% در تعهد مابقی ظرف ۵ سال تادیه گردد.

مشاوره حقوقی موسسه حقوقی ما بهترین راه برای شناخت اینچنین قوانین است که به صورت رایگان در خدمت شما قرار دارد ، یکی از راههای ارتباطی دیگر که بسیاری آن را میشناسند ، سامانه انحلال شرکت میباشد ، این سامانه میتواند اطلاعاتی را نیز در اختیار شما قرار دهد ، یک وکیل کاردان میتواند در طی این مسیر بسیار به شما کمک دهنده باشد.

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

پیگیری پلمپ دفاتر

پلمپ دفاتر یکی از بخش های مهم حسابرسی و مالی هر شرکت است که رعایت نکردن آن تبعات سنگینی به همراه دارد. اگر با مشاوره حقوقی پلمپ دفاتر شرکت ، مشاوره لازم را بگیرید ، در ارتباط با این موارد و تبعات آن به طور دقیق و شفاف صحبت خواهد کرد و موارد قانونی آن را عنوان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =