سامانه انحلال شرکت

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ما با کمک مشاوره حقوقی انحلال شرکت ها مدتهاست در ارتباط با این موضوع ، مقالاتی نوشتیم و مواردی را عنوان کردیم تا به صورت بهترین شکل برای شما به طوری که قابل توجه باشد شفاف سازی شود.

مواردی که موجبات اانحلال شرکت ها را پیش می آورد همانطور که در مقاله قبل عنوان کردیم از بین رفتن و خاتمه فعالیت شرکت ها را انحلال شرکت می گویند و اصولأ شرکت در مورد ذیل منحل می گردد:

اتمام موضوع فعالیت

انقضای مدت

ورشکستگی

رأی دادگاه

تصویب مجمع عمومی فوق العاده

همانطور که مشاوره حقوقی شرکت در ارتباط با انحلال شرکت ،توضیحاتی مبنی بر این موارد داد که با انحلال شرکت ، شخصیت حقوقی منحل می شود اما برای تصفیه امور شرکت لازم است مدیر یا مدیران تصفیه یا هیأت تصفیه تشکیل شود. پس از انحلال شرکت پیگیری امور شرکت اعم از دفاع یا طرح دعوا به عهده ی مدیران تصفیه خواهد بود.

ما بیشترین سرو کار رابا شرکت های خصوصی داریم ، و مواردی چون شرکت سهامی خاص نیز در این رده قرار دارند اما ناگفته نماند که این را بدنید ، تفاوت شرکت‌های سهامی خاص با شرکت با مسئولیت محدود این است که شرکت با حداقل سه نفر سهامدار قابل تشکیل است و سهام نیز بدون نیاز به ثبت در دفتر اسناد رسمی قابل نقل و انتقال هستند و در شرکت مسئولیت محدود سرمایه به صورت اعلامی می‌باشد و هر چقدر که اعلام شود احتیاجی به واریز به حساب شرکت ندارد ولی در شرکت سهامی خاص الزامأ ۳۵% مبلغ اعلامی می‌بایست به صورت نقد به حساب شرکت واریز گردد و ۶۵% در تعهد مابقی ظرف ۵ سال تادیه گردد.

مشاوره حقوقی موسسه حقوقی ما بهترین راه برای شناخت اینچنین قوانین است که به صورت رایگان در خدمت شما قرار دارد ، یکی از راههای ارتباطی دیگر که بسیاری آن را میشناسند ، سامانه انحلال شرکت میباشد ، این سامانه میتواند اطلاعاتی را نیز در اختیار شما قرار دهد ، یک وکیل کاردان میتواند در طی این مسیر بسیار به شما کمک دهنده باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.