آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی شرکت » سایت پلمپ دفاتر
همانطور که در جریان هستید ، دفاتر قانونی می بایست قبل از آغاز سال مالی پلمپ شده باشد. هر شرکتی ، وظیفه دارد ، برای گرفتن دفتر پلمپ اقدام نماید و باید به مدت 10 سال نگهداری گردد

سایت پلمپ دفاتر

همانطور که در جریان هستید ، دفاتر قانونی می بایست قبل از آغاز سال مالی پلمپ شده باشد.

هر شرکتی ، وظیفه دارد ، برای گرفتن دفتر پلمپ اقدام نماید و باید به مدت ۱۰ سال نگهداری گردد  و متقاضیانی که برای گرفتن پلمپ دفاتر تجاری به ادارات ثبت مراجعه می کنند ، باید ورقه اظهارنامه را از قسمت فروش  اوراق بهادار ، با ذکر اینکه  تعداد دفاتر چند جلد است  تهیه نمایند , ورقه اوراق را باید  مدیر شرکت ویا خود بازرگان تکمیل نماید  وباید مهر شرکت نیز  با قید شماره شرکت ،  درآن زده شود .

طبق گفته مشاوره حقوقی پلمپ دفاتر شرکت ، پلمپ دفاتر تجاری سالانه اجباری والزامی می باشد .

شرکت ها باید از طریق سازمان های مالیاتی  جهت ثبت کلیه فعالیتهای خود اقدام نمایند ، دفاتر باید خوانا وبدون غلط باشند  ، وبدون خط خوردگی ، هر سالی که شرکتی از ارایه دفاتر تجاری خوداری نماید  در آن سال مالیات بر در آمد به آن تعلق می گیرد که در ارتباط این موضوع مشاوره حقوقی شرکت یا وکیل شرکت بهتر از همه میدانند چه چیزی در انتظارتان خواهد بود ، همچنین گوشزد خواهند کرد که اگر پلمپ دفاتر به موقع انجام نشود ،به آن شرکت ویا موسسه جریمه تعلق می گیرد ، زمان ارایه دفاتر تیر ماه هر سال  می باشد  وحتما باید در اواخر سال نسبت به گرفتن پلمپ اقدام نمایند .

هرساله تعداد قابل توجهی از متقاضیان پلمپ دفاتر شرکت تجاری برای پلمپ نمودن دفاتر روزنامه و كل به اداره كل ثبت شركتها و موسسات غیر تجاری مراجعه می كردند ، از آآنجا که همواره در حال پیشرفت و راحتی و عدم اتلاف زمان هستیم ، مقامات ذیصلاح اندیشه ای کرده اند در ارتباط با این مسئله حقوقی.

در حال حاظر با ایجاد سامانه ها و سایت ها به کمک شتافتند به اینگونه که سایت پلمپ دفاتر را در اختیار متقاضیان قرار دهند .

در اینجا ابتدا باید وکیل شرکت شما به سایت  اداره ثبت شرکت ها ، ثبت نام سامانه ای انجام دهد  وعلاوه بر آن فرم اظهار نامه را امضاء تکمیل کرده  ، یعنی  اظهار نامه پلمپ دفاتر را از سایت می گیرد  وتکمیل می کند  و به اداره پست ارسال خواهد کرد  و اداره پس دفاتر را به آدرس ثبتی شرکت ارسال می کند ، باید شرکت ها توجه کنند اگر در این مدت تغییر آدرس داده باشند باید نسبت به تنظیم  ثبت صورت جلسه خود اقدام کنند .

مشاوره حقوقی میتواند مسیری راحت در صورت نبود وکیل را به شما نشان دهد تا شاید باری را کم کرده باشد.

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

اظهارنامه پلمپ دفاتر

موضوع اظهارنامه همیشه به دست وکیل و حقوقدانان بوده و هست ، هر نوع اظهارنامه به دلیل اینکه جنبه ای قانونی به خود داشته باشد و دارای ارزش شود به دست وکلا انجام میگیرد. گاهأ در مواردی اظهارنامه به صورت رسمی وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + ده =