سرقفلی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سرقفلی

سرقفلی نامی آشناست که از قدیم تا کنون بین مالکان به کرات شنیده میشد.

قوانین سرقفلی همیشه برای افراد دارای سوالات زیادی بوده و همین آنان را به سمت مشاوره حقوقی کشانده ، این قوانین به سادگی قابل درک نخواهد بود ، تا زمانی که از مشاوره حقوقی استفاده نکرده باشید.

 

سرقفلی دارای ماهیت حقوقی میباشد که بر مبنای حضور ملک یا موسسه ای که مالک آن میتواند سود مازادی نسبت به سرمایه‌ گذاری به طور عادی کسب کنند ، البته سود اضافی در حد معمول.

از آنجا که به ماهیت حقوقی آن اشاره شد باید گفت که در حقوق کشورمان ، به حقی و اعتباری که تاجر یا مغازه دار و صنعت گر یا مالک ،جهت جلب مشتری و شهرت و فعالیت برای محل کار خود ایجاد می‌ کند، سرقفلی گفته می‌ شود.

 

همچنین علاوه بر موضوع بالا ، به حقی که صاحب محلی که دارای موقعیت خوبی است برای ملک خود قائل می‌ شود، قبل از اینکه آن محل به اجاره داده شود نیز سرقفلی می گویند.

 

به طور کلی باید اشاره کنیم که سرقفلی در تعریفی ساده یعنی پولی که مالک از مستاجر یک مغازه در ابتدای قرارداد اجاره، دریافت می‌کند که بر مبنای ميزان موفقيت و شهرت پيشين آن مغازه این مبلغ باید،مبلغ قابل توجهی باشد ، است.

قیمت گذاری آن نسبت به محل و موقعیت مکان نیز ارزش گذاری میشود.

 

مشاوره حقوقی میتواند در این زمینه کمک به سزایی کند .

موسسه حقوقی ما همانطور که معرف حضورتان هست با ارائه مشاوره حقوقی رایگان از طلاق توافقی و موضوعات خانواده گرفته تا موضوعات  ملک و کیفری به شما کمک خواهند کرد.

 

در این صورت میتوانید مشاوره حقوقی رایگان را به صورت آنلاین و تلفنی از ما بخواهید تا به شما پاسخ و راهنماییتان نماییم و آماده عقد قرارداد و ورود در پرونده شما عزیزان میباشد.

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.