آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی » سوالات حقوقی رایگان
ما در موسسه حقوقی ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی رایگان به صورت تلفنی و با وقت قبلی جهت مشاوره حضوری در موسسه ، میباشیم.

سوالات حقوقی رایگان

ما در موسسه حقوقی ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی رایگان به صورت تلفنی و با وقت قبلی جهت مشاوره حضوری در موسسه ، میباشیم.

شما میتوانید سوالات حقوقی خود را به صورت تلفنی و یا حضوری از وکلاء و کارشناسان ارشد حقوقی ما سوال کنید و مشکلات حقوقی خود را با تکیه بر تجربه ما پشت سر بگذارید.

به طور مثال جهت مشاوره حقوقی خانواده که در این قسمت سوالات حقوقی رایگان در خصوص وکالت امور خانواده نظیر: طلاق ،‌ طلاق توافقی ، مهریه ، حضانت فرزندان ، اجرت المثل و نحله و دیگر موارد حقوقی در خصوص امور خانواده مطرح و توسط کارشناسان و وکلای دادگستری پاسخ دهی و رسیدگی می گردد.

در مشاوره حقوقی دعاوی کیفری نیز به همین شکل است.

شکایت از شخصی که مرتكب تخلفی شده و عمل او طبق قانون جرم تلقی می شود و قاضی برای آن مجازات تعیین كرده شکایت کیفری نامیده می‌شود که توسط کارشناسان حقوقی ما و وکلای متخصص به آنها نیز رسیدگی خواهد شد.

همچنین شما نیز میتوانید در صورت نیاز پس از مشاوره حقوقی که امریست ضروری برای شروع یک دعوی حقوقی ، وکیل مورد نظر را از ما بخواهید تا برای دفاع و رسیدگی پرونده به آن رسیدگی نماییم.  

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست در رابطه با اینکه موسسه حقوقی چیست و وظایف موسسه حقوقی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 20 =