طلاق توافقی دوران عقد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

طلاق توافقی دوران عقد

در طلاق توافقی دوران عقد طرفین در مورد همه چیز توافق دارند و در آن هیچ یک از طرفین مقصر قلمداد نمی‌شود میدانیم که طلاق انواع متفاوتی را دارد که در طلاق توافقی حال در هر زمان ، به این شکل است.

در طلاق توافقی، در خصوص حقوق مالی زن مانند مهریه، جهیزیه و… مسأله حضانت و ملاقات فرزندان با توافق و تفاهم طرفین تصمیم‌ گیری می‌ شود و این توافق در حکم دادگاه ثبت می‌ شود و ضمانت اجرای قانونی پیدا می‌کند.

بر طبق پیشرفت جوامع و افکارها ، زمانه عوض شده است.

این فقط انتخاب همسر و ازدواج نیست که دور از همه رسوم سنتی و حرف و حدیث‌ های فامیل انجام می‌شود و آزادی انتخاب در همسر و … وجود دارد ، حتی طلاقی که دعوا حتی به صورت خانوادگی با خود داشت ، حالا به اتفاقی آرام و بی‌ سر و صدا تبدیل شده است به نام طلاق توافقی .

انگار نه انگار این زوجی که کنار یکدیگر روی صندلی‌ های دادگاه خانواده نشسته‌ اند، چند سالی از عمرشان را زیر یک سقف با یکدیگر گذرانده اند.

در طلاق توافقی آنطور که از مشاوره حقوقی رایگان و دیگر مراجع قضایی دریافتیم، زنان مهم‌ ترین دلایل خود را برای طلاق ، فحاشی و ضـرب‌ و شتم شوهر، دخالت خانواده شوهر ، خیانت شوهر ، داشتن اختلاف‌ نظر فرهنگی، اختلاف سنی زیاد، ازدواج تحمیلی و نداشتن آشنایی قبلی برشمرده‌ اند.

در مقابل مردان نیز مهم‌ترین دلایل خود را برای جدایی به‌ صورت زیر بیان میکنند علاقه‌ نداشتن به زن، اقدامات خودسرانه زن، بدبینی به زن، تمکین‌نکردن، ناسازگاری زن، پایبندنبودن به اصول اخلاقی، نداشتن تفاهم، توقعات بیجای زن، بی‌ اعتمادی به شوهر و رفتارهای نامعقول زن و و و … بسیاری از مسائلی که میشود از بهانه در نظر گرفت تا واقعیت.

به همین خاطر این روزها به دلیل بالا رفتن آمار طلاق ، مراجع قانونی بسیار سخت گیر شده است و بهترین راه این است که قبل از هر اقدامی مشاوره حقوقی طلاق توافقی یا مشاوره حقوقی خانواده و مشاوره حقوقی رایگان را حتمآ از طریق موسسه حقوقی و یا وکیل خانواده پیگیر شوید تا به مشکل بر نخورید.

حال در مشاوره رایگان با این موضوع روبه رو میشویم که برخی افراد سر ناسزگاری را از همان دوران عقد دارند و به طلاق توافقی دوران عقد رضایت میدهند.

 

طلاق توافقی دوران عقد

https://44951295.com

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.