فریب در ازدواج

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

یکی از اصول ازدواج ، صداقت مابین طرفین است ، با تمام گستردگی اجتماعی و روابطی که این روزها مردها و خانم ها با یکدیگر دارند موجب شده تا برخی افراد برای به دست آوردن یکدیگر دست به فریب در ازدواج بزنند.

البته که در ابتدای راه ، بر این باور نیستند که این موضوع تا کجا میتواند برای آنها و زندگیشان تخریب کننده باشند و با فریب خود و دیگری ، فکر میکنند در آینده تمام این موارد قابل حل خواهد بود و همه چیز به خوبی و خوشی نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

مشاوره حقوقی خانواده عنوان میکند ، یکی از بیشترین ایرادات در این روابط ، ریا و بزرگنمایی است ، اما هیچگاه از تبعات حقوقی آن اطلاع ندارند و متأسفانه با این کار موجب صدمه زدن هم به خود و هم به طرف مقابل میشوند.

زن و شوهر ، چه در آستانه زند‌گی مشترک و چه پس از آغاز زند‌گی مشترک، باید‌ صد‌اقت و راستی را  پیشی کنند ، حال اگر به هر د‌لیلی یکی از طرفین با د‌روغ و فریب به د‌نبال جلب رضایت طرف مقابلش باشد‌، قوانین و مقررات موجود‌، مسئولیت حقوقی برای فرد‌ خاطی تعیین کرد‌ه است .

مشاوره حقوقی رایگان بیان میکند که فریب د‌ر ازد‌واج عبارت از گفتار و اعمال و رفتار متقلبانه و حیله‌ گرانه‌ ای است که شخص به منظور اغفال طرف مقابل به کار می گیرد و خود‌ را با ویژگی‌ ها و صفاتی د‌روغین و واهی که واقعیت ند‌ارد‌ یا با کتمان و مخفی کرد‌ن عیوب و ایراد‌اتی که دارد ، معرفی می‌ کند‌.

زن و مرد ، هرکدام میتوانند مرتکب این جرم شوند ، زیرا که در قانون ، فریب در ازدواج جرم محسوب میشود که مصادیق آن را مشاوره حقوقی رایگان تلفنی میتواند برای شما آنها را بیان کند.

در کل ، من باب جرم این مورد مشاوره حقوقی رایگان در ادامه تئضیحات بالا اضافه میکند ، در مقابل فریب در ازدواج دو راهكار وجود دارد.

فرد فریب خورده یا می تواند از طریق كیفری شكایت كند كه در این صورت ۶ ماه الی ۲ سال حبس تعیین میشود یا می‌ تواند اقدام حقوقی كرده تقاضای حق فسخ كند ، فسخ ازدواج تشریفات خاص طلاق را ندارد و فریب خورده می‌تواند به راحتی نكاح را فسخ كند.

البته که برای موضوع طلاق ، باید از مشاوره حقوقی رایگان طلاق یا مشاوره حقوقی طلاق توافقی استفاده کنید.

 

https://44951295.com

فریب در ازدواج

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.