قرارداد حقوقی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تنظیم یک قرارداد به صورت تخصصی مو جبات آرامش  بیشتر و صرف انرژی و هزینه کمتر در آینده را فراهم می کند. تهیه و تدوین یک قرارداد حرفه ای  و قابل قبول، یک امر کاملا تخصصی می باشد  که علاوه بر تسلط بر مسائل ریز حقوقی و تعهدات برآمده از قراردادها نیازمند  آشنایی با عرف حاکم بر امور مربوط به آن قرارداد خاص نیز می باشد.  به همین دلیل است که بسیاری از قراردادهایی که در پروژه های مختلف، تنظیم شده و به امضا می رسند در  مرحله عمل با مشکلاتی مواجه شده و بعضا”، ادامه کار را با تأخیر، روبرو می نمایند . لذا توصیه می گردد که جهت تنظیم قرارداد حقوقی از وکلا و افراد متخصص در این امور استفاده گردد. 

احاطه کافی نسبت به مسائل ریز حقوقی و تعهدات ناشی از قراردادها و نیز عرف حاکم بر آن  در  تنظیم  قرارداد به شیوه درست و تخصصی  و در عین حال پرهیز  ازآنچه  به کار بردن آن  قوام قرارداد را خدشه دار می کند ،مستلزم مشاوره حقوقی و بهره جویی از خدمات کارشناسان و وکلای خبره در تنظیم قرارداد حقوقی می باشد.لذا توصیه می کنیم با مشاوران ما در موسسه حقوقی ما تماس حاصل نمایید.

 اولین شرط ایجاد یک رابطه حقوقی امن بین دو طرف، (تدوین قرارداد) است. برای تنظیم قرارداد نیز نکات حقوقی زیادی وجود دارد. نکات حقوقی، اساسی ترین موضوع در تنظیم و انعقاد هر نوع قرارداد، پیمان، توافق، معاهده، عقد، کنترات، مقاطعه، عهد نامه، معامله و… است. این نکات حقوقی شامل نکات ماهوی فنی و همچنین شامل نکات  کلی و ظاهری می شود.

با ملاحظه این نکات، اهمیت تنظیم قرارداد و یا اصلاح و تعدیل آن توسط (وکیل یا مشاوره حقوقی قرارداد ها) مشخص می شود. انواع قراردادهای ملکی و ساختمانی و مشارکت در ساخت و پیش فروش و پیش خرید و قراردادهای تجاری و قراردادهای مربوط به شرکت ها و سهام و سایر انواع قراردادها پیچیدگی هایی دارند که رعایت و تمهید این نکات در آنها واجب و ضروری است.

نکات فنی و ماهوی در تنظیم قراردادها نکاتی هستند که بیشتر مربوط به وکیل تنظیم کننده قرارداد است. نکات عمومی و شکلی در قراردادها نکاتی هستند که اصولاً باید در زمان قبل از امضای قرارداد رعایت شود و علاوه بر وکیل قرارداد، مردم عادی نیز می بایست از آن ها مطلع باشند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.