آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی دعاوی کیفری » مجازات حمل شیشه

مجازات حمل شیشه

مجازات حمل شیشه

در جامعه امروزی که آمار معتادان تا حدی قابل توجه دیده میشود ، با پخش کننده گان مواد برخورد شدیدی خواهد شد ،البته که استعمال مواد مخدر نیز در نوع خود به خودی خود ، جرم محسوب میشود، یکی از موارد بسیار خطرناک در این معقوله استعمال مواد مخدر شیشه است که برای مجازات حمل شیشه محکومیت هایی سخت و شدید در نظر گرفته اند.

برای جلوگیری از آمار جرم و تقویت امنیت جامعه ، قانونگذار ، تدابیر زیادی در نظر گرفته ، خصوصأ در رابطه با مواد مخدر ، مشاوره حقوقی دعاوی کیفری و مواد مخدر نیز در این راستا با مشاوره هایش میتواند به طور مشاوره حقوقی رایگان نیز به ما کمک کند.

همانطور که شنیده اید ، قاچاقچيان و پخش کننده گان مواد ،توليدکنندگان و ترانزيت کنندگان مواد مخدر روان گردان (به خصوص اصلی ترین آنان ، شيشه) به مجازات های سنگينی محکوم خواهند شد.

مشاوره حقوقی رایگان بیان میکند که ، به طور خلاصه اگر بخواهیم این مبحث را باز کنیم ، تهيه و توزيع تا ۳۰ گرم شيشه و مواد روان‌ گردان مجازات حبس و بيش از ۳۰ گرم مجازات اعدام دارد.

همچنین ناگفته نماند ،کسانی که به جرم حمل و قاچاق اين گونه مواد در محاکم قضايی محکوم شوند، به مدت پنج سال ممنوع الخروج خواهند شد.

در قوانین قبلی پيش از اين تهيه و توزيع هر ميزان شيشه تنها شش ماه حبس داشت ولی بر اساس قانون جديد، حمل، توزيع و نگهداری كمتر از ۳۰ گرم شيشه مجازات حبس و شلاق و جزای نقدی نسبت به مقدار آن و بيش از آن مجازات اعدام دارد.

مشاوره حقوقی رایگان میتواند در تمامی این موارد به شما کمک کند با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی ما میتوانید تنها و به راحتی در ارتباط تمام مسائل حقوقی از طلاق توافقی تا موضوعات  کیفری کمک بگیرید .

مجازات حمل شیشه
https://44951295.com

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

مجازات سرقت تعزیری

مجازات سرقت تعزیری

مجازات سرقت تعزیری مجازات سرقت تعزیری به انواع آن ارتباط دارد ، همانطور که میدانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =