مدارک لازم جهت پلمپ دفاتر قانونی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بسیاری از مواقع با تصور اینکه میتوانیم از زیر مالیات شانه خالی کنیم ، با ضررهای جبران ناپذیری روبه رو میشویم ، در باب همین موضوع مشاوره حقوقی پلمپ دفاتر شرکت با تأکید قید میکند که انجام این کار به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. زیرا در صورتی که کذب اظهارات ثبت شده در دفاتر و اظهارنامه و ارائه مدارک غیر واقعی و یا خودداری از تسلیم اظهارنامه برای سه سال مکرر احراز شود، دارای مجازات حبس از ۳ ماه الی ۲ سال و جریمه محرومیت از همه معافیت‌ ها و بخشودگی های قانونی در مدت مذکور خواهد بود.

اقدام به پلمپ دفاتر مالياتی الزامیست و باید این اقدام را انجام دهیم ، زیرا جزء قوانین می‌باشد و در صورت عدم انجام آن جریمه مالیاتی می‌شویم.
مشاوره حقوقی شرکت پیرو این مسائل اضافه میکند که عدم صدور صورتحساب ، عدم درج شماره اقتصادی ، استفاده از شماره اقتصادی خود برای دیگران یا برعکس، مسئولیت تضامنی بعلاوه ۱۰ درصد مبلغ مورد معامله که بدون رعایت ضوابط این ماده صورت گرفته باشد را در بر دارد.

بنابراین صحیح این است که جهت پلمپ دفاتر شرکت با کمک وکیل و حقوقدان این موضوعات را پیگیری و از ایجاد مشکل جلوگیری کنیم .

از آنجا که میدانید هر کاری نیازمند مدارکیست تا با قوانین مربوطه پیش روی کند ، مدارک لازم جهت پلمپ دفاتر قانونی را در اینجا برای شما بیان میکنیم .

۱- کپی شناسنامه مدیر عامل و مهر شرکت

۲- اگر نماینده شرکت است نامه مهر وامضاء شده شرکت

۳- آخرین تغییرات ثبتی شرکت در روزنامه رسمی

۴- پر کردن اظهار نامه پلمپ

۵-درخواست دفاتر

۶-آدرس دقیق پستی وکد پستی شرکت

همچنین شخصی که برای انجام امور اقدام کرده ، اگر نماينده وكارمند شركت است معرفی نامه واگر وكيل شركت است وكالتنامه .

مشاوره حقوقی در موضوعات مختلف ، اعم از حقوقی ، خانواده و کیفری میتواند اطلاعات لازمه را در اختیار شما قرار دهد همچنین موسسه حقوقی ما با به همراه داشتن کارشناسان و وکلای زبده برای حل پرونده های شما آماده همکاری هستند ، تاکنون ما با در اختیار گذاشتن مشاوره حقوقی رایگان در کمک رسانی نیز پیش قدم هستیم و شما را از ضررها محفوظ نگه خواهیم داشت.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.