مشاوره توسط وکیل

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

وکالت یکی از مشاغل تخصصی و اجتماعی است که از استعداد ها و نیروی عقلانی و عاطفی انسان در راههای ارزشمندی برای رسیدن به هدف والایی استفاده می کند.

وکیل دادگستری باید به تمام مسائل حقوقی و اجتماعی تسلط داشته باشد و البته باید در سخنوری و نویسندگی توانا باشد و همچنین وکیل احتیاج به شجاعت اخلاقی و از خود گذشتگی فراوان دارد.

اهمیت وکیل در مراجع قضایی تا حدی بالاست که در بسیاری از موارد عدم حضور وکیل در دادگاه امکان رسمیت یافتن آن را سلب می کند و این نشان می دهد حضور وکیل در دادگاه برای ایجاد عدالت و حفظ حقوق صاحبان حق چه قدر ضروری است.

بسیاری از مردم به علت عدم آشنایی با قوانین قضایی ، توان احقاق حق خود را ندارند. از این رو قانون اساسی به آنها اجازه داده است که برای دفاع از خود و حقوق خود یک مشاوره توسط وکیل از طریق موسسات حقوقی و وکیل انتخاب کنند و در صورت عدم توانایی ، امکان تعیین آن برایشان فراهم شود.

بنا براین وکیل میتواند بهترین راهنما باشد .

در موسسه حقوقی ما ، مشاوره حقوقی توسط وکلای زبده انجام میشود تا اطلاعاتی که مورد نیاز شما است را در اختیارتان قرار دهند.

وکیل دادگستری از قدیم به عنوان یک فرد متخصص در جهت دفاع از حقوق افرادی اقدام می‌کرده است که فاقد دانش حقوقی و توان دفاعی از منافع خود بوده‌اند.

نقش وکلا نباید تنها محدود به محاکم قضایی شود، وکلا جهت پیشگیری از وقوع جرم و آگاه سازی حقوقی جامعه تلاش کنند.

پس تا کنون متوجه شدیم که هیچ فردی جز یک وکیل کاردان و با تجربه نمیتواند ما را آنطور که باید کمک و راهنمایی کند.

بنابراین ما با در اختیار گذاشتن مشاوره حقوقی رایگان برای عموم آماده هر نوع کمک هستیم تا از بسیاری از اشتباهات جلوگیری کنیم .

ما در تمامی پرونده ها اعم از حقوقی و کیفری و خانواده چون طلاق توافقی در مدت ۷ الی ۱۰ روز کاری آماده همکاری هستیم .

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.