آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی » مشاوره حقوقی تهدید

مشاوره حقوقی تهدید

یکی از جرم هایی که بزهکاران به آن متوسل میشوند تا به مقاصد خود برسند تهدید است؛ البته همیشه نمیشود گفت که این فقط مختص به بزهکاران است. تهدید بیان نیت شخصی است که قصد دارد به دیگری زیان یا آسیب برساند. در مورد مجازات مرتکب تهدید پس از اثبات جرم و جمع شدن شرایط ماده ۶۶۹ به قاضی حق انتخاب حبس از دو ماه تا دو سال و یا شلاق تا ۷۴ ضربه را داده است که دادگاه با توجه به اوضاع و احوال قضیه و شخصیت طرفین مبادرت به صدور رای در خصوص متهم می نماید. تهدید میتواند کتبی شفاهی یا… باشد که اینها تفاوتی و تآثیری در مجازات ندارد و با اثبات آن از طریق اقرار تهدید کننده ، وجود شاهد، قسم و سوگند ، سند و یا نوشته ای که کتبا ثبت شده باشد و … مجرم شناخته خواهند شد،برای تشخیص جرم با مشاوره حقوقی رایگان که موسسه ما در اختیار شما قرار داده است میتوانید به هدف نزدیک شوید.
در مواردی که نیاز به اثبات تهدید می باشد، مشاوره حقوقی قادر به راهنمایی های قانونی در روند پیشبرد آن می باشد

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست در رابطه با اینکه موسسه حقوقی چیست و وظایف موسسه حقوقی به …

۳ نظر

  1. با سلام
    مامور راهنمایی منو به خاطر جرمی که نکرده بودم جریمه کرد ولی من برگه رو ازش نگرفتم و گفتم اگه حذفش نکردی منم میرم کلانتری پیگیری میکنم بعدش ناراحت و شد و گفت تو تهدید وتوهین کردی… آیا به همین راحتی میتونه ادعا کنه؟
    (البته یکمی صحبت کردن من با تن بالاتر از معمول بود. یکم.

  2. مدیر مسوول روزنامه هستم . گزارشی از وضعیت یک سازمان درج کردم که از سوی مدیر آن سازمان مورد شکایت به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی قرار گرفتم. ( منع تعقیب صادر شد). در شکایت آن سازمان من را متهم به اخاذی نمود. البته ما به واسطه کارهای مطبوعاتی از آن سازمان طلبکار نیز بوده ایم و در خصوص مطالبات هم با هم مکاتبه و گفت و گوی تلفنی نیز داشته ایم که در هیچکدام صحبتی خارج از عرف و حتی تهدیدی وجود ندارد . آیا می توانیم به جرم افترا از ایشان شکایت کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + ده =