مشاوره حقوقی توسط وکیل

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

كشور قانونمند ما از مدتها پيش تقريبا روابط زندگی مردم را به طور رسمی در چارچوب های قانونی قرار داده است . برای مردم خيلی از مواد قانونی كاملا نا آشنا هستند.
آنها بدون استفاده از كمك حقوقی نمی توانند اين قوانين را رعايت كنند و یا حتی از حقوق قانونی خود دفاع کنند . به اين ترتيب يك شهروند وابسته است به افرادی كه اين قوانین و مقررات را بشناسند تا به او بگويند كه حقوقش چيست و تا كجا اين حقوق ادامه داشته و به كجا ختم می شود . برای اين امر توانايی تخصصی لازم است كه ممكن است در بسياری از مشاغل يافت شود ، ولی تنها توانايی كافی نيست ، مردم لازم دارند كه مشاورين و وكلای حقوقی داشته باشند كه در خيلی از موقعيت ها بدون هيچ محدوديتی به او اعتماد كنند و از او مطمئن باشند كه كاملا غيروابسته است و البته با رعايت ، قانون فقط سعي در بر حق داشتن حق موكل خود خواهد نمود.

یک وکیل وابسته به اینکه به صورت شخصی کار می کند یا استخدام شرکت یا سازمان خاصی است دارای ساعات کاری متفاوتی است. اگر به صورت شخصی در دفتر وکالت خودشان کار کنند پس ساعت کاری آنها کاملا میتواند منعتف باشد و تنها در زمان هایی که وقت ملاقات داده اند به دفتر کار خود مراجعه می کنند. اما اگر کارفرما داشته باشند  باید نظر و خواسته او را هم برای زمان کارشان درنظر بگیرند.

وکلا به افراد نیازمند به مشاوره یا دارای مشکل ، خود مشاوره حقوقی داده  و در برخی موارد به عنوان نماینده آنها عمل می کنند. این افراد مشاوره گیرنده می توانند افراد، گروهی از افراد و یا شرکت ها و اشخاص حقوقی باشند بنابراین مشاوره حقوقی توسط وکیل اصولآ صورت میگیرد.

وکلای موسسه حقوقی ما همیشه در دسترس هستند ، حتی در شب ها و تعطیلات و در برخی موارد با توجه به نوع پرونده کاری امکان نیاز به مسافرت کاری برای ملاقات با موکلان و یا تهیه شواهد و مدارک را دارند.

بنا براين وكلا بايد يك سري خصوصيات داشته باشند كه شايسته اعتماد مردم گردند :
وكيل بايد ظاهرأ مردی متين و موقر باشد ، چه در قديم و چه امروزه  ، وكيل در مراودات و معاشرتهای خود محدود است تا ۱۵الی ۲۰ سال پيش حتي وكيل نمی توانست كسی را جز موكل خويش در منزلش بپذيرد يا در دفتر كار دلالان حضور پيدا كند يا با كسی جز همكاران يا افراد صنف خويش رفت و آمد نمايد .
و ساير خصوصياتی كه انسانی كه لايق اعتماد مردم است بايد داشته باشد كه در اين مبحث كلام ذكر تمام آنها نمی گنجد و فقط بايد به اين نتيجه رسيد كه وكيل عمر خودر ابايد صرف مردم كند و كمتر به خود توجهی داشته باشد و اين نشانی است بر محدوديتهايی كه شغل وكالت برای صاحب خود ايجاد می كند .

ما در موسسه حقوقی خود با انواع مشاوره حقوقی رایگان اعم از مشاوره حقوقی خانواده ، طلاق و دعاوی کیفری و …با بهترین وکلا و متخصصان چه در جهت مشاوره حقوقی و چه در جهت ورود در پرونده ها آماده خدمت

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.