مشاوره حقوقی خانواده در تهران

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در جامعه کنونی رفته رفته به دلیل مشکلات فراوانی که میتواند نشآت گرفته از مسایل مختلف همچون مسایل مالی و اقتصادی ، فرهنگی و آسیب های اجتماعی ،آمار مشکلات خانوادگی همچون طلاق و امثالهم،به صورت قابل توجهی بالا رفته است.

مشکلات خانوادگی همانطور که آسیب هایی به همراه دارد در درون خانواده که تعادل روحی و فکری آدمی را دگرگون میکند،از لحاظ بیرونی و محیطی و حقوقی نیز به سبب همان پیامد ها،راه دشواری برایشان ایجاد میشود.

مبحث خانواده و مشاوره حقوقی طلاق توافقی به خودی خود،بسیار روند پیچیده ایست ،در این روند مسایلی از جمله حضانت فرزندان،مهریه،تفاهمات و… نیز باید شفاف سازی گردد که اگر به درستی و با نبودن کارشناس و اطلاعات کافی در این موارد در آن ورود کرد ، باعث اتلاف وقت و هزینه به صورت جدی خواهد شد،همچنین در بعضی مواقع نا خود آگاه موجب خسارت های جبران ناپزیری ممکن است به وجود آید.

موسسه حقوقی ما با سعی در سازش بین روابط دو طرف در اول و پس از آن به نتیجه نرسیدن،آماده ورود در پرونده و آگاه کردن طرفین در رابطه با حق و حقوقشان ،همچنین در اصل نتیجه حل و فصل موضوع  میباشند.

همیشه در این موارد و یا حتی در حالت عادی اختلاف نظر بین زوج و زوجه وجود دارد.بنا براین بهتر است شیوه درست مدیریتی را در رابظه با این اختلاف نظر ها و نزاع مابین آنها است.

اگر تنها راه جدایی باشد در این صورت حتمآ باید از مسایل حقوقی خانواده آگاه شوند.

در این میان بسته به مشاوره حقوقی رایگان که میگیرند میتوانند به جای تحت فشار قرار دادن یکدیگر و قرار دادن اهرم فشار برای هم،از صلح و سازش بر سر مسایل مربوط به طلاق استفاده کنند،و در غیر صورت سازش و توافق باز هم بسته به مشاوره از حقوقدان روند دیگری در پیش بگیرند،  که این کارهمانطور که قبلآ به آن اشاره کردیم به دلیل پیچیدگی، فقط با وجود کارشناس و وکیل امکان پذیر است .

قوانین مربوط به حضانت فرزند و مهریه از اصول مهم برای دعاوی خانواده است که خود مبحثی جدا به حساب می آید که اگر خواستار آسیب ندیدن هستند به دلیل فنی بودنش کسی که اطلاعات لازم را دراین زمینه را داراست باید در پرونده حضور داشته باشد.

یک وکیل و کارشناس خانواده برای تمام این پروسه به سمت و سوی مثبت ،عاقلانه و عادلانه که بازهم موضوعات دیگری در آن به وجود خواهد آمد الزامیست .

موسسه حقوقی ما برای رسیدن به این اهداف و با مشاوره حقوقی خانواده در تهران به همراه داشتن کارشناسان مجرب و وکلای متخصص ،همچنین با ارایه سرویس های مختلف برای راحتی و آسودگی شما ؛که در اختیار همگان قرار داده آماده همکاری ،مشاوره،کمک و ورود در پرونده شما عزیزان هستند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.