آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی » مشاوره حقوقی رایگان در اصفهان
مشاوره حقوقی رایگان در اصفهان

مشاوره حقوقی رایگان در اصفهان

مشاوره حقوقی رایگان در اصفهان

موسسه حقوقی ما با به همراه داشتن کارشناسان متخصص و وکلای مجرب همراه با مشاوره حقوقی رایگان در اصفهان و یا هر مکان دیگری ،

آماده ی خدمت به شما عزیزان است که در ادامه به آن میپردازیم.

با توجه به مسایل و مشکلات امروزه که مدام با آنها درگیر هستیم و دست و پنجه نرم میکنیم؛

نیاز خود را نسبت به یک  مشورت دهنده و کمک کننده عالم و دانا همچنین مسلط به حقوق و عدالت

که عنوانی همچون پشتیبان  را برای ما نیز بتواند داشته باشد ،حس میکنیم.

امروزه راهکارهای کمک در موارد مختلف ،در دسترس قرار دارد،به خصوص در کلان شهرها،

که اصفهان هم نیز جزوی از یکی از این کلانشهرها میباشد،

دفاتر و محیط های مربوطه ،بیشترین  مرکز توجه از لحاظ نیازمندی و در دسترس بودن؛

همچون مشاوره حقوقی رایگان در اصفهان هستند.

مشاوره حقوقی رایگان همانطور که از نامش آشکار است ؛

در سمت و سوی مشکلات حقوقی خود به آن مراجعه میکنند و درخواست های حقوقی خویش را با وکیل یا مشاور مربوطه ،

که علم و اطلاعات  کامل حقوقی و را در اختیار دارند،

در میان گذاشته و در صدد حل آن ،با نوع خواست شما؛بر می آیند.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی به معنای لغوی، مشورت و کمک گرفتن در رابطه با حق و حقوق قانونی شخص نسبت به مسایل مربوطه است .

هر فردی در جامعه کنونی ،طبق قانون و مقررات غالب بر آن، حقی قانونی دارد که حتی ممکن است خود، شخصآ از آن اطلاعاتی در دست نداشته باشد،

که این اطلاعات را در دستان توانمند وکلا میتوانید بیابید.

افرادی که مشورت میگیرند دو دسته اند که یا به مشکل خورده اند یا نمی خواهند به مشکل بخورند.

دسته اول بیش از دسته دوم دیده میشوند

که مسایلی همچون موارد دامن گیر روزمره و موارد جدی تر و کاری و خانوادگی و …در آن دخیل اند،

که میتواند بسیار مضر و با پیامد های شدید و گرفتار کننده همراه باشد.

افراد محتاط نیز از بدو ورود به موضوعی ترجیح میدهند برای جلوگیری از تشدید مسایل پیش آمده یا در آینده ممکن است پیش بیآید جهت مشاوره به مشاوره حقوقی مراجعه کرده و اطلاعات حقوق خود را نسبت به هرگونه موارد حقوقی،کسب کند.

مشاوره حقوقی رایگان خیلی آسان تر این موارد را در دسترس همگان قرار داده است.پس چه بهتر که از اهدافی که مشاوره حقوقی در راستای آن در حرکت است بهره مند شوم.

 

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست در رابطه با اینکه موسسه حقوقی چیست و وظایف موسسه حقوقی به …

۱۴ نظر

 1. سلام خسته نباشیدجمعی ازبستگان ما زمینهای مشاعی دارندکه قدمت آن حدود۲۰۰سال است که از۷نسل ما دست بدست چرخیده واحیاءوحیازت شده قبلی مستمرا”موردکاشت بوده.مستندات وموارد۲۴گانه مستثنیات وعکسهای هوایی ونقشه هایی که مستثنیات مارابارنگ زردمشخص میکند درسالهای۳۴-۴۶-۴۷-۴۸و هرنقشه وعکسی که وجودداشته باشدمبین اثبات مستثنیات آن میباشدتعدادی نقسیمنامه مبایعنامه واستشهادازسال۳۴-و۳۶ داریم که ممهوربمهرانجمن عمرانی روستاواز۶۲سال قبل یعنی قبل از خانه انصاف وشورای اسلامی است.،تاسال۶۹ هیچ مشکلی نداشتیم ازسال۶۹ببعد که برگ تشخیص که گویابررسی حضوری ومیدانی نبوده براساس کل پلاک روستا تنظیم وشفاها اعلام شده بایردولتی قلمدادشده وبایدزمین خودتان راخودتان بخریدکه از۱۲نفرشریکی که هستیم یک نفرراپس ازکاشت گندم درسال۷۸ جریمه ۳۵۰۰۰۰هزارتومانی وبهمان نفربعد۶ ماه ۲۰هکتاررا درداخل مستثنیات مشاعی مان قراردادرسمی اقساطی بمبلغ۶۰۰۰۰۰هزارت میفروشندوبازبعددرسال۹۴میگویندچون قسط بدهکاری داریدکلمه فسخ رادرقراردادنوشته ایم.البته شفاهی گفته اند چون براساس قانون هم زمینهاخلع یدنشده هم قرارداد بایدبقوت خودباقی باشدباتوجه به بیع شرعا وقانونا”که بخزانه واریزشده ومهلت ومدت عرفی قیدکلمه فسخ توجیه وغیره.نسق زراعی اصلاحات ارضی هم داریم.حالاباتوجه بمستندات بالاآیامیتوانیم مستثنیات رابرگردانیم و۲۰هکتاری خریداری شده راباتغییرمحل آن یعنی پایین تروبعدازمستثنیات وصل والحاق بهمدیگرکنیم؟؟آیاباید فقط ازاموراراضی شاکی شویم یاازمنابع طبیعی؟اگرمستثنیات مان ثابت شودازماست ودرحوزه نظارتی خواندگان قرارمیگیردوبگویندچندسال است نکاشتید؟؟که توجیه داریم خشکسالی پی درپی. روی آوردن بداروی گیاهی ترنجبین واسفندوآیش زمین وجلوگیری وغصب دوسوم حق آبه ما درسالهای اخیرکه یکی ازشرکا دربالادست زمینهای ما ممانعت ازحق کرده ودردادگاه محکوم وسال۹۶جاری رفع ممانعت شده. ممنون لطفاتسریع فرمایند.

 2. با سلام و خسته نباشید
  یکی از اقوام ما که دارای یک اتوموبیل هست متاسفانه بهش اتهام زدن که به همراه چند نفر یه پسر بچه بالای پانزده سال رو دزدیدن یعنی ادم ربایی کردن و به قصد, لواط بردن اما پلیس, گفته که هیچ عملی انجام نشده و اونا پسر رو به محل برگردوندن میخواستم ببینم مجازاتش چیه؟
  این آقا گفته که شاهد, میتونه بیاره برای اینکه اون شب اونجا نبوده میخواستم ببینم با وجود اینکه قاضی دستور بازداشت دوماهه صادر کرده براش میتونه با شهود خودشو رفع اتهام کنه؟

 3. با عرض سلام و ادب
  دراسفند ماه سال ۱۳۹۲ دختر برادرم به همراه همسرش با اسرار تلفنی به عنوان مهمان وارد منزلم شدند و همه طلا و پولی که در منزلم بود به سرقت بردند. بعد از ۵ ماه به علت سرقت های دیگر از منازل فامیلهای دیگر به سرقت منزل ما نیز اقرار کردند . به علت اینکه مسئله خانوادگی بود در جمع خانواده از همسرش یک اقرار نامه گرفته شد در دفترخانه هم گواهی امضاء گردید و کپی برابر با اصل گردید. اما حاضر به پرداخت اموال مسرقه نشدند و من مجبور به شکایت شدم . آنها هم متواری و مجهول المکان شدند و با وجود گرفتن حکم جلب موفق نشدم که نامبردگان را پیدا کنم حتی چندین بار نیابت برای شهر قم گرفتم که نشانی از آنها در شهر قم داده بودند . ۳ سال و نیم به دنبالشان گشتم و هیچ آدرسی نیافتم ، تا اینکه از طریق مراجع قضایی حسابهای بانکی نامبرده در بهمن ماه ۹۵ مسدود شد و از طریق آموزش و پرورش آدرس مدرسه دختر ۱۳ ساله ای که از همسر سابق خود داشتند را پیدا کرده و توانستیم نامبرده را در خرداد ماه ۹۶ جلب کنیم و چون رأی به محکومیت ایشان صادر شده بود واخواهی کردند و در جلسه واخواهی اقرار نامه محضری که از همسرش با ترفند گرفته بود و با گرفتن وکیل و انکار از سرقت ، خود را تبرئه کرد. و علناً همسرش اعتراف کرد که من به تنهایی این کار را انجام داده ام با وجود اینکه همه ما می دانیم هر دو با هم بودند وبا هم وارد اطاق دخترم شدند و برادر زاده ام با کمک همسرش طلاها را به یک طلا فروش در سبزه میدان اصفهان فروختند و ماشین خریدند (این جمله را زمانی که تازه سرقت انجام شده بود دختر برادرم در بازجوییش به مامور کلانتری گفته بود) اما اکنون در دادگاه گفتند طلا ها را به شخص فروختند و بدهی های دوران مجردی خودش را پرداخت کرده اند و در یک پیام از طریق تلگرام برای من نوشته اند که من پولها را به شوهرم دادم و گفتم پس انداز خودم هستند و در گفته هایش تناقض وجود دارد. شوهرش در هنگام جلبش در کلانتری شماره ۱۶ اصفهان با اینجانب سر تعداد النگوها بحث می کرد که فقط چند تا النگوی بچه گانه بوده است. اما در جلسه دادگاه کاملاً انکار کرد که اصلا هیچ اطلاعی ندارد ایشان وکیل گرفتند تا فقط خودش را از این پرونده خلاص کند و همسرش را در مقابل من قرار داده تا شاید مجبور شوم که چون برادرزاده ام است رضایت بدهم . اکنون تا چند روز دیگر می توانم نسبت به رأی برائت ایشان اعتراض کنم . آیا شکواییه جدیدی نسبت به دختر برادرم تنظیم کنم یا اعتراض کرده و پرونده در دادگاه تجدید نظر اصفهان رسیدگی شود . آیا امیدی هست که بتوانم جرم شراکت ایشان را ثابت کنم یا خیر . ضمناً شاهدهای من به علت اینکه مسئله خانوادگی بود و نمی خواستیم آبروریزی شود خانواده ام می باشند و در دادگاه به عنوان شاهد حاضر شدند. که ایشان در دادگاه گفتند اقرار نامه را با زور و تهدید نوشتم.
  ضمناً به علت بیکار بودن خودم و همسرم امکان گرفتن وکیل برایم مقدور نمی باشد. از لطف و مساعدت شما جهت مشاوره کمال سپاسگزاری را دارم.
  خواهشمندم در صورت امکان جواب را به ایمیلم ارسال فرمایید.
  با تقدیم احترام
  زارعی

  • با سلام
   در تجدید نظر باید عدله محکمی بیاورید چون اگر مجدد شکایت کنید به دلیل رد شدن ، مجددآ دعوی رد خواهد شد.
   متأسفانه شما نیز باید وکیل اخذ کنید تا دفاع قوی ای به عمل آید که توانش در ید شما نیست.

 4. منصور غلامی

  با سلام وعرض ادب
  خانمم درخواست طلاق توافقی نموده والان حکم صادر شده مبنی بربذل مهریه و….بجز جهیزیه اش حالا ظرف مدت سه ماه فرصت داریم که صیغه طلاق جاری شود اما ایشان برای اجرای حکم همکاری نمکند لازم به ذکر است من پسر ۱۴ ساله ای دارم که حضانت او نیز برعهده خودم می باشد .بخاطر پسرم واینکه خودم صب تا شب سر کار می باشم قصد دارم همسر دیگر اختیار کنم بخاطر فرزندم وآسیب های که تا کنون دیده حداقل کاسته گردد لطفا راهنمایی کنید چکار کنم .

 5. سلام . من با خانمی در مورد پروژه کسر خدمت سربازی صحبت کردم و آن خانم که ۲۵۰۰۰۰۰ تومن ازم پول گرفت ، یک فرم قرارداد برام ارسال کرد که خودشم امضا کرده که این پول را ازم گرفته و برام ایمیل کرد. من این برگه را امضا نکردم . بعد از یکماه که فهمیدم حرفاش دروغه و پروژه بیشتر از ۶ ماه طول میکشه بهش زنگ زدم و گفتم پولم را بهم پس بده و من خودم فهمیدم که دروغ میگی و این پروژه به درد من نمیخوره. حال میگه پول را بهت نمیدم برو شکایت کن. آیا شکایت فایده ای داره؟ آن فرد در تهران و من شهرستانی هستم. چیکار کنم؟ کجا و کدوم خیابون برم؟ چی بگم؟ چقدر طول میکشه ؟ چقدر باید هزینه کنم؟ خواهشا اگه میشه زودتر پاسخ بدید.مرسی.

  • با سلام و سپاس از استفاده شما از مشاوره حقوقی رایگان
   می توانید توسط پرینت حساب ها مطالبه وجه نمایید
   همچنین برای مبالغ پایین باید شورای حل اختلاف نزدیک به محل خود را بیابید و در آنجا دعوی مطرح نمایید

 6. با سلام و عرض خسته نباشید
  بنده به مدت ۱سال و چند ماه در یک کارگاه کوچک مشغول به کار بوده ام،دس از این مدت به علت نبود کار کارفرما از من خاست که برای مدتی سرکار نروم،الان تقریبا ۸ماه است که بنده دست از کار کشیده و کار نمیکنم ولی هنوز تمامی حقوق کارکرده طی این مدت که نوشتم را دریافت نکرده ام کارفرما تمام این مدت با دلایلی مثل نبود کار،بدهکاری به دیگران و… حساب مانده ی من را نمی دادتا اینکه بصورت علنی گفت من به تو بدهکار نیستم و هیچ پولی به تو نیستم و هیچ پولی به تو نمی دهم.(مبلغی که من طلبکار هستم:یک میلیون وسیصد هزار تومان)
  من از شما چند سوال دارم که ممنون میشوم پاسخ دهید
  بنده از کارفرما پیامک های بسیاری مبنی بر بدههکار بودن به من دارم،شغل من تابلو سازی است و تقریبا از تمام تابلو ها مکان ها نصب و… عکس دارم،یک دسته کلید از کارگاه هنوز پیش من است،حساب تمامی روزهای کاری+کل مبلغ دریافت شده و طلبکار شده و فکر میکنم تعدادی شاهد
  به نظرشما من با تمامی مدرک های بالا شانسی برای پس گیری مبلغ طابکار شده و تشکیل پرونده در اداره ی کار دارم؟

  ممنون میشم جواب بدید.

 7. با سلام. همسر بنده تقاضای طلاق توافقی کرد و پس از طی مراحل ، در‌دادگاه و پیش قاضی گفت بنده طلاق نمی خواهم. پس از آن مدتی دیگر در خانه مان اسکان داشت و به بهانه ای به خانه پدری خود که در یکی از شهرستانعای استان کرمان است رفته و دیگر‌بازنگشت، تا به امروز که نزدیک ۱۰ ماه می کذرد، در طی تماس هایی که با هم داشتیم، چندین به او گفتم که بر سر زندگی خود برگردد که هر بار چیزی را بهانه می کند، یکبار نداشتن مسکن شخصی، یکبار کم بودن سطح درآمدی، یکبار نداشتن فرزند و در تمامی موارد هم خود را مبری از هرگونه تقصیر و گناه می داند و من را مسبب تمامی مشکلات بشریت، مدتی پیش هم تقاضای مهریه خود را از دادکاه محل اقامت خود در شهرستان ثبت و برای بنده ارسال کرده است. محل سکونت ما اصفهان بود و کسب منزل مسکونی من اصفهان است. آیا اصلا امکان دارد که از شهر دیگری چنین اقدامی کرد؟ آیا دادگاه ما در اصفهان برگزار می شود یا در شهرستان آنها در استان کرمان؟ بنده تاکنون هیچ اقدام قانونی نکردم برای اینکه بلکه برگردد سر زندگی، حال باید چه اقدامی انجام دهم. با تشکر ، لطفا پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 12 =