آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی » مشاوره رایگان حقوقی

مشاوره رایگان حقوقی

مشاوره رایگان حقوقی

تا به حال به ضرورت و دلیل مشاوره فکر کرده اید ؟! اینکه به چه دلیل از قدیم اصرار بر آن بوده و احادیث بسیاری شنیده ایم ؟! تصور کنید اگر امروزه مشاوره رایگان حقوقی وجود نداشت چه پیامد هایی ممکن بود برای ما داشته باشد؟!

همانطور که امام علی میفرمایند: قبل از اينکه تصميم بگيری مشورت کن و پيش از اينکه به کاری اقدام کنی انديشه نما.

مشورت و مشاوره یکی از اصول کامیابیست ، شما اگر بی تفاوت نسبت به مشاوره حقوقی باشید ، یعنی تحمل راه و روشی اشتباه یا سخت .

امروزه انواع و تمام  مشاوره رایگان حقوقی در دسترس همگی قرار دارد،من جمله موضوعات خانواده چون طلاق توافقی که مشاوره حقوقی خانواده آن را به عهده دارد و یا مشاوره حقوقی دعاوی کیفری که موضوعاتی چون کلاهبرداری و … را در بر میگیرد.

مشاوره حقوقی رایگان ، یکی از راههای جلوگیری موانع قانونی است ، البته که با برداشته شدن روش های کد خدا منشی که در گذشته رواج داشت ، تمام موارد و مشکلات دیگر بر طبق قوانین خاص ، شرایط خاص و احکام مشخص است.

به جرأت میتوان گفت که امروزه امین تر از وکیل و قاضی نمیتوان پیدا نمود ، آنان برای پایمال نشدن حقوقی قانونی شما و جامعه با تمام توان خدمت رسانی میکنند تا جامعه ای امین و مطمعأ ، همراه با کمترین اتفاقات حقوقی و کیفری را داشته باشیم.

مردم بسیاری به دلیل عجله در کارها و تصمیم گیری بدون آگاهی ، موجب به وجود آمدن تبعات سنگینی برای خود و خانواده خود شده اند.

با تمام این تفاسیر ، شما میتوانید تنها با یک مشاوره حقوقی رایگان و در موارد لزوم ، اخذ وکیل مشکلات آینده را به نصف و حتی هیچ برسانید، حتی مشاوره حقوقی تلفنی نیز وجود دارد که کمک رسان سریعی برای اخذ اطلاعات میباشد.

 

مشاوره رایگان حقوقی
https://44951295.com

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست در رابطه با اینکه موسسه حقوقی چیست و وظایف موسسه حقوقی به …

یک نظر

  1. محمدرضا صالحی

    با سلام
    اینجانب به همراه ۲ شریکم ۴ دستگاه آپارتمان بصورت شراکتی ساخته و فروختیم از پول کار چهارم یک خانه کلنگی برای شروع کار پنجم خریدیم قبل از تخریب این خانه سرپرست گروهمان گفت دیگر شراکت بس است حساب کتاب کنیم و کار را تهطیل کرد بعد از چند ماه متوجه شدم ۲ شریکم بدون اطلاع من و بدون تسویه حساب با من خانه کلنگی را کوبیده و شورع به ساخت کرده اند که اعتراضهایم نتیجه نداد. این دو نفر کارهای ساختمانهای ششم و هفتم را هم ساختند و فروختند. سوال اول : اگر من شکایت کنم آیا سود تمامی ساختمانهای هفت گانه به من تعلق میگیرد؟ سوال دوم : در این چند سال هر سه نفر ما برداشتهای مالی داشته ایم سرپرست گروه میگوید باید حساب کنم برداشت شما تا کار چهارم چقدر بوده بعد ببینم سود کار پنجم به بعد به شما تعلق میگیرد یا خیر با توجه به عدم تسویه حساب کتبی با بنده تا الان و خرید خانه کلنگی در زمان حضور من آیا حرف ایشان درست است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 10 =