مشاوره طلاق تلفنی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

طلاق دلایل گوناگونی دارد. این دلایل متناسب با موقعیت، طبقه و جایگاه اجتماعی زوجین متفاوت است.

شناخت عوامل موثر در شکل‌گیری این پدیده، در کنترل و کاهش آن نقش بسزایی خواهد داشت.

آمار طلاق همیشه یکی از آمارهای جنجالی در کشور ما بوده و در سال‌های اخیر با افزایش تعداد زوج‌هایی که جدایی را به زندگی مشترک ترجیح می‌دهند!

همانطور که از طریق مشاوره حقوقی خانواده ، کسب کردیم که طلاق انواع مختلفی دارد که هرکدام قوانین مختص به خود را دارند.

طلاق هایی چون یکطرفه که از عوامل و شرایط مشکلات فردی تا … پیش می آید یا طلاق توافقی که ادامه زندگی برای هر دو طرفین دشوار است.

مشاوره حقوقی طلاق توافقی در این منوال میگوید که پیش‌بینی طلاق توافقی در ایران به معنای آسان نمودن امر طلاق نبود، بلکه با توجه به طولانی‌بودن مراحل طلاق در دادگاه‌ها و تنش‌ها و اختلافاتی که در این دوره به‌وجود می‌آمد و سبب آسیب‌های جدی روحی و روانی به خانواده‌ها و فرزندان آن‌ها می‌شد، قانون‌گذار این امکان را به‌وجود آورد تا در شرایطی که ادامه زندگی مشترک امکان نداشته باشد و به مصلحت هیچ‌یک از طرفین نباشد، برای جلوگیری از آسیب‌ها، زوجین بتوانند از این امکان استفاده کنند، حال چرا اصرار همگان ، الخصوص مشاوره حقوقی این است که برای طلاق توافقی باید وکیل همراهتان باشد این است که با رشد خیره‌کننده آمار طلاق‌های توافقی این مسأله باعث نگرانی‌هایی شد.

به‌ ویژه این‌که بررسی‌ها نشان می‌داد درصد قابل توجهی از این طلاق‌ها به دلیل مشکلات اساسی نیستند و بیشتر ناشی از فقدان مهارت‌های لازم برای زندگی زناشویی و رفع تنش‌های معمول هستند و همین مسأله باعث می‌شود زوجین اولین و راحت‌ترین راه را در دادگاه‌ خانواده جست‌وجو کنند ، که این موضوع موجب سختگیری مراجع قضایی و قانونگذار شده است.

بنابراین حضور وکیل این مسائل را حل خواهد کرد ، همچنین موسسه حقوقی ما با به همراه داشتن مشاوره طلاق تلفنی میتواند بهترین شفاف سازی را برایتان به عمل آورد ، این مشاوره حقوقی تلفنی و یا هر موضوعی دیگر کاملأ به صورت رایگان و جهت راهنمایی شما میباشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.