آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی » مشاوره طلاق رايگان
بارها در مشاوره حقوقی طلاق به این موضوع اشاره نمودیم که طلاق حقی نیست که به مرد عطا شده باشد و از زن بازداشته شده باشد بلکه طلاق آخرین راه چاره ایست که برای پایان دادن به زندگیهای بدون عاطفه و مشقت بار در نظر گرفته شده است .

مشاوره طلاق رايگان

مشاوره طلاق رايگان

بارها در مشاوره حقوقی طلاق توافقی به این موضوع اشاره نمودیم که طلاق حقی نیست که به مرد عطا شده باشد و از زن بازداشته شده باشد بلکه طلاق آخرین راه چاره ایست که برای پایان دادن به زندگیهای بدون عاطفه و مشقت بار در نظر گرفته شده است و مشاوره طلاق رایگان امری در جهت مثبت است که در اختیارتان قرار گرفته است.

مسأله طلاق و افزایش روند آن نگرانی های زیادی را از آینده جوانان کشور به وجود آورده است.

مشاوره حقوقی رایگان بر این عقیده است که اعتیاد ، افزایش اشتغال زنان ، رواج سبک زندگی غربی ، کاهش سطح دینداری و… از آثاری است که مسأله طلاق به همراه خواهد داشت. از همین رو بررسی مسأله طلاق توسط مشاوره حقوقی و مراجع ضروری و مهم به نظر می رسد.

در صورتی که زمینه برای طلاق آماده باشد ، نیازمند وکیل و مشاوره حقوقی رایگان توسط وی میشوید که ما اهمیت وجود وکیل را در کنار شما ، در هر موضوعی عنوان کرده بودیم.

تمام مسائل قضایی و حقوقی نیازمند اطلاعاتی حقوقی است ، در این میان هر کدام نیز قوانین مختص به خود را دارند که فقط حقوقدانان از پس آن مراحل بی اشتباه بر می آیند.

مشاوره حقوقی رایگان ما در ارتباط با راهنمایی این موضوع پیچیده و وقتگیر ولی به ظاهر ساده ، پروسه این مسیر را به صورت صحیح برای شما عنوان خواهد کرد:

در ابتدا برای شروع مهمترین اصل این است که زن یا مرد مصمم برای انجام طلاق هستند.

بعد از تصمیم قطعی ، شما نیاز به وقت حضوری دارید تا مدارک خود را تحویل وکیل متخصص امور خانواده و طلاق یا طلاق توافقی دهید.

پس از گرفتن وقت حضوری با وکیل مدارک خود را تکمیل و به همراه داشته باشید.

زن و مرد در حضور وکیل و مشاوره طلاق توافقی خود تمامی دلایلی که او را مجبور به اقدام برای جدایی کرده است شرح می دهد تا وکیل بنا به شرایط ایشان برای طلاق اقدام نماید.

تنها در این مرحله هر یک از زوجین برای تحویل مدارک به وکیل مربوطه به دفتر مراجعه می کند و از اینجا به بعد کلیه مراحل توسط وکیل انجام می شود و پس از انجام اقدامات لازم  توسط وکیل از صفر تا صد ، صیغه طلاق جاری می شود (صرفا با حضور وکیل زن یا مرد) در شناسنامه ثبت می شود و مدارک تحویل زوجین می شود در این حین نیز مشاوره طلاق توافقی در کنار شما حضور خواهد داشت.

موسسه حقوقی ما با داشتن مشاوره حقوقی رایگان از جمله مشاوره حقوقی خانواده  در تمام موارد خانواده و مشاوره طلاق رايگان را نیز در اختیار شما قرار داده ایم و آماده ورود در پرونده های حقوقی و کیفری شما نیز هستیم .

 

مشاوره طلاق رایگان
https://44951295.com

 

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست در رابطه با اینکه موسسه حقوقی چیست و وظایف موسسه حقوقی به …

۳ نظر

 1. سلام من سارام و حدود ۲سال و۲ماه که ازدواج کردم و ۶ماه که تو خونه خودم هستم من تو این ماه خیلی سختی کشیدم شوهرم بهم پول نمیده متمم می‌زنی همه الان که دارم براتون مینویسم کلی کتک خوردم قبلش و الان ب این نتیجه رسیدم که بهترین راه برام جدایی ازشه که خیلی پوشش دارم و این همه مدتم بخاطر دوست داشتن و وابستگی بهش موندم اما حالا جونم ب لب رسیده سر اینکه باباش گف بیاید بریم خونه ببینیم فک کنم میخواست بخره برا خودش شوهرم فک کرد برای ما می‌خواد بحرانه البته منم همین فکرم کردم و برا همون گفتم نه ول کن اون وقت تا ابد میخوان بگن ما براشون خونه گرفتیم و هی منتشر بزازم چون اینطور آدمایی هستن ننه باباش یهو قاطی کرد و هی گف گف ک خانواده اینطورمین تو لیاقت نداری ب چیت میندازی ب خوشگلین ب پولت ب خونه و ماشینت ب ننه بابات ب پول داری ننه بابات ب چیت میندازی و کلی حرف دیگ که تو مغزم میچرخه و توان نوشتنش ندارم توروخدا کمکم کن من ۱۸سالم بیش‌تر نیس بهادار دیگ توان ندارم مغزم میسوزه هکش سرکوفت هکش توهین ب دادم برس

  • با سلام و ممنون از انتخاب مشاوره حقوقی
   شما میتوانید درخواست طلاق بدهید از باب عسر و حرج در صورت لزوم با مشاورین حقوقی ۲۴ ساعته ما تماس بگیرید.

   • یه سوال داشتم از خدمتتون جناب مشاور حقوقی
    به نظرتون این خانم با این نوع ادبیاتی که به کار بردن، معنی عسر و حرج رو می دونن؟

    • با سلام
     دریافتن معانی حقوقی این روزها موارد سختی نخواهد بود ، تنها با یک گشت در اینترنت برای فردی که در نظر می گیریم به دلیل پرسش و داشتن توانایی ارائه آن در صفحه حقوقی ، کار با اینترنت را بلدند و همچنین وجود شماره تماس های ما جهت مشاوره حقوقی رایگان حتی برای شهرستانها،بله، برایشان مفهوم خواهد بود.
     سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 6 =