مشاوره طلاق رایگان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مشاوره طلاق رایگان

 

در گذشته خانواده ها برای حل مشکلات و پیشگیری از جدایی زوجین مداخله می کردند، اما تحقیقات نشان می دهد که زن و شوهر در عصر کنونی طلاق را بهترین راه حل می دانند.

اگر ازدواج را قراردادی بین دو شخص برای زندگی مشترک بدانیم، این قرارداد همواره دائم نیست و گاهی بنا به دلایلی فسخ می شود. جریان فسخ قرارداد بین یک زوج را اصطلاحا طلاق می گویند.هیچ دختر و پسری در آغاز زندگی و در پای سفره عقد تصور نمی کنند که ممکن است روزی مشکلات چنان بر او غلبه کند و شرایطی بر او تحمیل شود تا دادخواست طلاق داده و به زندگی مشترکش پایان دهد.

انحلال رابطه همسری در ازدواج دائمی را که بعد از آن از نظر رعایت حقوق و تکالیف مربوط به زناشویی مسئولیتی برای دو همسر نخواهد بود، طلاق می گویند.

وقتی مردی همسرش را رها می سازد و ترک می کند،با توافقات قابل قبول هر دو و تصمیم گیری هر دو طرف نسبت به حق و حقوقشان را ، طلاق توافقی می گویند .

در زمان نکاح و زوجیت توافقاتی می شود مبنی بر حق و حقوق زوج یا زوجه که باید منطقی و قابل اجرا باشد،که این  موارد هم می تواند  مربوط به نکاح باشد هم می تواند مربوط به طلاق باشد(در این مورد توافقات الزامیست که مشخص شود)،زیرا در زندگی مشترک زن و مرد ممکن است با عللی مواجه و رو به رو شوند که ادامه زندگی مشترک برای هر دو یا یکی از طرفین مقدور نباشد.در اینجا مشاوره حقوقی طلاق کار آمد میباشد

به دلیل همین نوع قبیل قوانین و خیلی دیگر از قوانین موجود که با مشاوره حقوقی بدست خواهد آمد،ورود یک وکیل بهترین و پر سرعت ترین راه ممکن است،مسیری بی اشتباه با قوانین بر طبق حق و حقوق شما ،خواهد بود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.