نمونه دادخواست تغییر سن شناسنامه

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مشاوره حقوقی ثبت احوال مواردی که به این موضوعات بسته است را که از لحاظ قانونی ممکن است به مشکل بخورد ،  برای ما عنوان کرده بود .

سن هر یک از ما پیامدهای حقوقی مختلفی برای ما خواهد داشت.

این پیامدهای حقوقی اجتماعی و اقتصادی باعث می‌شود که تغییر سن اگر چه ممنوع نشود اما محدودیت‌های زیادی برای آن در نظر گرفته شود.

قانون تغییر مطالبی که در دفاتر سجل احوال ثبت شده را تنها در شرایطی ممکن می‌داند که حکم دادگاه در این خصوص صادر شده باشد. بنابراین از نظر قانونگذار ، اصل بر عدم امکان تغییر سن است و استثنائأ تغییر آن پذیرفته شده است.

مشاوره حقوقی تغییر سن نیز من باب این موضوع عنوان میکند که چرا در این راه نیازمند وکیل هستیم ، این موضوع نیازمند ارائه دلایل محکمی میباشد که از عهده هر کسی بر نمی آید ، در حالت طی مسیر عادی و با بی اطلاعی روند به این صورت خواهد بود که بایستی برای اصلاح تاریخ تولد تان به دبیرخانه کمیسیون تشخیص سن اداره ثبت احوال محل صدور شناسنامه خود مراجعه ومدارک لازم را ارایه و رسید در یافت نمایید وتاریخ تشکیل جلسه این کمیسیون به شما ابلاغ میشود.

که در این حالت کمیسیون تشخیص سن ، رأسأ اقدام به رسیدکی میکند و رای صادر مینماید واین تصمیم قطعی وقابل اعتراض هم نمیباشد.

در این صورت اگر با مشاوره حقوقی ، مشاوره بگیرید ، میتواند شما را راهنمایی و در صورت لزوم که در اکثر مواقع نیاز میشود ، وکیل مورد نظر را برای ورود معرفی کند.

اما در ارتباط با دادخواست ، دادخواست اصولأ به وکلا تخصص دارد،در این دعوا، متقاضی مدعی است که شناسنامه متعلق به شخص خودش می­باشد ولی بر اثر اشتباه مأمور ثبت، سن واقعی او در شناسنامه قید نگردیده است و یا ممکن است بنا به دلايل ديگری متقاضی شرايط کاهش سن را داشته باشد که برای اطلاعات بيشتر می‌توانيد با شماره تلفن های موسسه حقوقی ما تماس حاصل فرمایید و مشاوره حقوقی بگیرید.

بنابراین بر طبق موارد گفته شده اول دلایل را باید شناسایی نمود و سپس برای دادخواست به وکیل مراجعه کرد.

نمونه دادخواست تغییر سن شناسنامه را نیز حتمأ در مطالب و مقاله های بعدی برای شما ارائه خواهیم داد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.