نمونه شکایت رابطه نامشروع

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

از آنجا که عواملی چون عوامل اینچنینی امروزه بسیار به گوش میرسد ، مشاوره حقوقی در این قسمت یکسری از مسائل مربوطه برای ما عنوان کرده .

در ابتدا باید گفت حتی در قدیمی‌ ترین قوانین بشری برای كسانی كه مرتكب جرایم خانوادگی شوند مجازات سختی پیش‌بینی كرده بودند.

مثلأ زنی كه به شوهرش خیانت می‌كرد یا مردی كه به زنش خیانت می‌كرد به مجازات حبس، تبعید و شلاق محكوم می‌شد كه این موارد بسته به نوع جرم و كیفیت آن تقسیم‌ بندی‌ های خاص خود را داشت و این مجازات در مواردی منجر به صدور حكم مرگ مجرم می‌ شد.

امروزه نیز مردم هنگام بروز اختلاف‌ های خانوادگی برای رسیدگی به شكایت‌ هایشان یا به دادگاه خانواده مراجعه و دادخواست حقوقی ارائه می‌دهند یا در مواردی خاص سراغ دادسرا و طرح شكایت كیفری می‌روند.

مشاوره حقوقی روابط نامشروع در ارتباط با این جرم عنوان میکند که جرم روابط نامشروع شكایتی است كه می‌توان در تمام ‌دادسراها آن را طرح و پیگیری كرد.

در شهر تهران دادسرایی تخصصی با عنوان دادسرای ارشاد نیز برای رسیدگی به این جرم تعیین شده كه افراد می‌ توانند با مراجعه به این محل دادخواست خود را به این دادگاه تخصصی ارائه دهند، اما این مسأله مانع از رسیدگی به این شكایت در دادسراهای عمومی‌ نیست. البته گاهی دادسراهای مختلف چنین پرونده‌ هایی را برای دادسرای ارشاد ارسال می‌كنند تا در آن محل مورد رسیدگی قرار گیرد، اما در شهرستان‌ ها این شكایت در دادسراها رسیدگی می‌شود. شیوه رسیدگی هم مانند دیگر جرائم كیفری است و دادگاه با احضار متهم و بازجویی از وی وارد رسیدگی به پرونده می‌شود.

از آنجا که در بالا اشاره کردیم ین موارد بسته به نوع جرم و كیفیت آن تقسیم‌ بندی‌ های خاص خود را همچنان دارد باید نمونه شکایت رابطه نامشروع را از وکیل یا فرد آشنا به حقوق نسبت به نوع آن ، درخواست کنید یا با مشاوره حقوقی رایگان موسسه حقوقی ما در ابتدا نسبت به موضوع خود آگاه شوید و سپس در صورت نیاز ، وکیل مورد نظر را از ما اخذ نمایید.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.