آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی شرکت » هزینه ثبت شرکت
هزینه ثبت شرکت کلیه شرکت ها متغییر می باشد و بقیه هزینه ها که ممکن است شامل حق الثبت ، حق التمبر ، روزنامه رسمی و … بر اساس واریزی های اداره ثبت که طبق میزان سرمایه و میزان موضوع فعالیت تغییرات محاسبه می شود.

هزینه ثبت شرکت

هزینه ثبت شرکت کلیه شرکت ها متغییر می باشد و بقیه هزینه ها که ممکن است شامل حق الثبت ، حق التمبر ، روزنامه رسمی و … بر اساس واریزی های اداره ثبت که طبق میزان سرمایه و میزان موضوع فعالیت تغییرات محاسبه می شود.

مشاوره حقوقی ثبت شرکت برآورد هزینه های این کار را میتوانند برای شما شرح دهند.

در ارتباط با زمان ثبت و زمانی که میبرد ، در این رابطه مشاوره حقوقی شرکت عنوان کرد ، مدت زمانی که طول می کشد شرکت شما ثبت شود بین ۳۰ الی ۴۵ روز کاری می باشد.

بعد از ثبت شرکت، باید ظرف مدت یک هفته دفاتر تجاری خود را پلمپ نمایید یا با مشاوره حقوقی موسسه حقوقی ما تماس گرفته ، وکیل متخصص به ثبت و پلمپ را اخذ کرده تا کارهای مورد نیاز پلمپ دفاتر شما را انجام دهیم.

بعد از پلمپ دفاتر بلا فاصله باید حوزه مالیاتی شرکت را مشخص نمایید و کد اقتصادی در یافت نمایید. اخذ کد اقتصادی توسط  ثبت در کمترین زمان توسط وکیل اخذ کرده ، انجام می گردد. موارد ذکر شده باید هر چه زودتر انجام شود در غیر این صورت شامل جرائم قانونی خواهید شد.

در ضمن باید طی دوماه از تاریخ ثبت شرکت نسبت به پرداخت ۲ در هزار سرمایه شرکت به حوزه مالیاتی خود اقدام نمایید، در غیراین صورت جریمه ای معادل دو برابر به شرکت شما تعلق می گیرد.

و میدانید که جریمه ای که برای شما در نظر خواهد گرفته شد ، برای ادامه کار ملزم به پرداخت آن هستید . به هر شکل میتوانید برای دریافتن مقدار حدودی هزینه ثبت شرکت قبل از آن از مشاوره حقوقی رایگان موسسه حقوقی ما استفاده کنید.

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

پیگیری پلمپ دفاتر

پلمپ دفاتر یکی از بخش های مهم حسابرسی و مالی هر شرکت است که رعایت نکردن آن تبعات سنگینی به همراه دارد. اگر با مشاوره حقوقی پلمپ دفاتر شرکت ، مشاوره لازم را بگیرید ، در ارتباط با این موارد و تبعات آن به طور دقیق و شفاف صحبت خواهد کرد و موارد قانونی آن را عنوان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + شش =