هزینه ثبت شرکت

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

هزینه ثبت شرکت کلیه شرکت ها متغییر می باشد و بقیه هزینه ها که ممکن است شامل حق الثبت ، حق التمبر ، روزنامه رسمی و … بر اساس واریزی های اداره ثبت که طبق میزان سرمایه و میزان موضوع فعالیت تغییرات محاسبه می شود.

مشاوره حقوقی ثبت شرکت برآورد هزینه های این کار را میتوانند برای شما شرح دهند.

در ارتباط با زمان ثبت و زمانی که میبرد ، در این رابطه مشاوره حقوقی شرکت عنوان کرد ، مدت زمانی که طول می کشد شرکت شما ثبت شود بین ۳۰ الی ۴۵ روز کاری می باشد.

بعد از ثبت شرکت، باید ظرف مدت یک هفته دفاتر تجاری خود را پلمپ نمایید یا با مشاوره حقوقی موسسه حقوقی ما تماس گرفته ، وکیل متخصص به ثبت و پلمپ را اخذ کرده تا کارهای مورد نیاز پلمپ دفاتر شما را انجام دهیم.

بعد از پلمپ دفاتر بلا فاصله باید حوزه مالیاتی شرکت را مشخص نمایید و کد اقتصادی در یافت نمایید. اخذ کد اقتصادی توسط  ثبت در کمترین زمان توسط وکیل اخذ کرده ، انجام می گردد. موارد ذکر شده باید هر چه زودتر انجام شود در غیر این صورت شامل جرائم قانونی خواهید شد.

در ضمن باید طی دوماه از تاریخ ثبت شرکت نسبت به پرداخت ۲ در هزار سرمایه شرکت به حوزه مالیاتی خود اقدام نمایید، در غیراین صورت جریمه ای معادل دو برابر به شرکت شما تعلق می گیرد.

و میدانید که جریمه ای که برای شما در نظر خواهد گرفته شد ، برای ادامه کار ملزم به پرداخت آن هستید . به هر شکل میتوانید برای دریافتن مقدار حدودی هزینه ثبت شرکت قبل از آن از مشاوره حقوقی رایگان موسسه حقوقی ما استفاده کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.