وصول چک

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

وصول چک و قوانین آن

چک پرکاربردترین سند تجاری است که در جامعه ما رواج زیادی دارد و وصول چک نیز امری دیگر که بیشترین مشکلات را به خود اختصاص داده است.

اما مشکل زمانی پیش می‌ آید که دارنده چک با مراجعه به بانک نمی‌ تواند وجه آن را وصول کند.

مشاوره حقوقی در ادامه این مقاله می افزاید که روزانه تعداد زیادی از شهروندان پس از ارائه چک به بانک برای دریافت مبلغ مندرج در آن با این پاسخ از بانک مواجه می‌شوند که حساب چک ، موجودی ندارد .

مشاوره حقوقی وصول مطالبات من باب این موضوع مواردی را عنوان میکند که بدانیم از لحاظ قانونی برای وصول چک چه باید کرد و چه راهی را باید رفت.

در ابتدا میتوانید از دو راه برای چک اقدام کنید که بهتر است برای آن دو راه از مشاوره حقوقی چک نیز کمک طلب کنید.

اولین راه و اولین بعد ،کیفری که به‌ واسطه عمل مجرمانه صدور چک بلامحل بر اساس تشخیص قاضی بین یک روز تا ۲ سال حبس دارد.

حالت دوم ، بعد حقوقی که امور اداری آن ممکن است حتی تا دو سال نیز به طول بیانجامد.

از آنجا که چک در حکم اسناد رسمی و لازم به اجراست یک روش بهتر و سریع تر برای نتیجه گیری نیز در قانون آمده که اکثر شهروندان از آن بی اطلاع هستند.

وصول چک برگشتی مسئله‌ ای است که شاید در ابتدا مشکل به نظر بیاید که فرد از پیگیری آن سر باز زند حتی در صورتی‌که می‌توان به سه طریق کیفری ،‌ حقوقی و ثبتی آن را مطالبه کرد.

به همین دلیل است که ما همیشه پیشنهاد اخذ وکیل میکنیم چون گاه به دلیل طولانی شدن شکایت حقوقی و پیچ و خم‌ های آیین دادرسی مدنی،‌ وصول چک ، تعقیب کیفری بیشتر مورد اقبال قرار می‌گیرد و البته صدور چک بی‌محل، خود، جرم است و به همین خاطر مجازات‌هایی مطابق با آن در قانونی جدا به تصویب رسیده است.

موسسه حقوقی ما نیز با ارائه مشاوره حقوقی رایگان در این راستا کمکتان خواهد کرد.

 

وصول چک

https://44951295.com

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.