وکالت در طلاق

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

وکالت در طلاق

ازدواج هم مانند هر عقد قراردادی ، دارای فسخ است ، اما به این معنا نیست که ازدواج به معنای قرار داد است ، در این مقاله ما سعی داریم در ارتباط به موضوعی به گوش آشنا به اسم وکالت در طلاق توسط مشاوره حقوقی رایگان بپردازیم.

در حال حاظر توضیح آن که ازدواج چه شرایطی میتواند در آن درج شود ، به درازا خواهد کشید ، ولی در بسیاری از موارد شنیده و خوانده اید که در ازدواج میتوان سند ازدواج میتوان شرایطی درج کرد که در ادامه توسط مشاوره حقوقی خانواده برای شما یکی از آنها را شرح خواهیم داد.

در بین تمام شروطی که هنگام عقد ازدواج می‌ توان گذاشت ، یکی از مهمترین شروط ، شرط وکالت زن برای طلاق است.

البته قطعأ با این شرط در خیلی از مواقع موافقت نخواهد شد ، بهتر است این تصمیمات از قبل گرفته شود و آن را بین شروط ضمن عقد عنوان کرد.

با توجه به این که حق طلاق در قانون ما به مردان اختصاص دارد و زنان تنها در شرایط معدود و محدودی می‌ توانند تقاضای طلاق کنند، نیاز به اتخاذ راهکاری برای تساوی شرایط احساس می‌ شد که به گفت مشاوره حقوقی طلاق ، این تساوی به طرقی و به هر شکل بین زن و مرد توسط قانونگذار صورت میگیرد.

به عبارت ساده‌ می‌ توان گفت وقتی قانون زنان را از حق طلاق محروم کرده ، آنها تلاش می‌کنند از طریق دیگری این حق را به دست بیاورند تا اگر روزی شیرینی زندگی جدید رو به تلخی گذاشت و حمایت قانونی از آنها صورت نگرفت، لازم نباشد تا ادامه دهند .

از طرفی بر این عقیده اند که طلاق توافقی نیز یکی از این موارد است تا هردو با توافقات هم بر سر همه چیز پیش روند و از یکدیگر جدا شوند و این یکی از روش های زنان برای تساوی دیگری در طلاق است.

بنابراین همانطور که مشاوره حقوقی رایگان اذعان داشتند ، در راستای شروط ضمن عقد ازدواج ممکن است شوهر به زن خود وکالت برای طلاق دهد. این شرط وکالت در طلاق ممکن است در همان قباله ازدواج گنجانده شود و یا اینکه در ضمن عقدی دیگر چنین شرطی به نفع زوجه درج شود. این در حالی است که  چنین شرطی بر اساس قانون و شرع می باشد و مباحثی این میان است که میتوانید از مشاوره حقوقی رایگان اطلاعات لازمه را بگیرید.

 

وکالت در طلاق

https://44951295.com

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.