وکیل جزایی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

وکیل جزایی

مشاوره حقوقی دعاوی کیفری ، در رابطه با حقوق کیفری و وظیفه یک وکیل در این رابطه عنوان میکند که وظیفه وکیل جزایی و دعاوی کیفری آشنایی با تمام موارد در زمینه حقوق بخصوص حقوق کیفری که در زمینه ای از جمله دفاع ، تنظیم شکایت از جانب موکل ، خسارات ناشی از جرایم مختلف و البته که همیشه وکلا طرفدار دعوی نیستند و نخواهند بود ، بنابراین باید در نظر گرفت که در صورت لزوم ایجاد صلح میان شاکی و متشاکی (متهم) در کلیه امور مربوط به دعاوی کیفری مورد اهمیت  می باشد.

از موارد مطرح در دعاوی کیفری همانطور که بارها در این زمینه به آنها اشاره کرده ایم ، تنظیم و ارائه دادخواست به منظور گرفتن خسارت وارد شده می باشد.

و در تفاوت های دعاوی حقوقی و کیفری مطلع هستید که در دعاوی کیفری علاوه بر جبران خسارت توسط مجرم، مجازات نیز طبق قانون مجازات اسلامی،شامل وی خواهد شد.

جرایم کیفری را همانطور که مشاوره حقوقی رایگان نیز در قبل به آن اشاره کرده بود شامل موارد ذیل میباشد:

جرایم علیه اشخاص:

قتل ، تجاوز ، آدم ربایی ، توهین و تهدید و … از جمله جرایم کیفری علیه افراد و شخصیت آن ها می باشند.

جرایم علیه اموال اشخاص و مالکیت :

کلاهبرداری ، تقلب و … از جمله جرایم کیفری علیه دارایی ها و مالکیت اشخاص می باشند.

همچنین جرایم علیه آسایش و امنیت عمومی :

شکستن مهر و پلمپ، فحشا و موارد مربوط به منافی عفت، جعل سند و … از جمله جرایم کیفری علیه امنیت و آسایش عمومی اشخاص می باشند که وکیل کیفری در تمام موارد ذکر شده در این موارد با آگاهی کامل و تجربه آماده ارائه خدمات می باشد.

مشاوره حقوقی رایگان برای تسهیل بیشتر اضافه میکند که قبل از هرگونه اقدام و یا تصمیمی، بهتر است حقوق و جرایم کیفری را شناخته و با تصمیم درست ، دچار مشکلات احتمالی نشوید.

وکیل جزایی که همان وکیل کیفری است و متخصص حقوق جزایی ، در کلیه امور دعاوی کیفری آمادگی رسیدگی و پیگیری را داشته و آن ها را به بهترین شکل قطعآ در جهت مصلحت موکل خویش بکار خواهد برد که البته صادق بودن موکل نیز تأثیر به سزایی دارد.

دعاوی کیفری یکی از شاخه های حقوق جزا شامل مجازات ها، قوانین و جرم ها می باشد و به سختی قابل تفکیک ، همراه با قوانینی سخت و متفاوت است که در موسسه حقوقی ما میتوانید با مشاوره حقوقی رایگان به سادگی از مشاوره ، وکیل مورد نظر را اخذ کنید.

 

وکیل جزایی

https://44951295.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.