وکیل حقوقی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

وکیل که به معنای نایب و جایگزین بوده از گذشته تا کنون ،  امروزه بسیار در مقام والا تر قرار دارد ، البته از گذشته همواره تصمیم گیری ها را به یک وکیل میدهدند تا که به اشتباه نیوفتند.

به طور مثال در گذشته گان وکیل همایونی گفته میشد که امور مالی شهر یا امورهمایونی (شاه ) را در دست داشت و شاه با او برای همه چیز مشورت میکرد ، هرچند که خود رآی بودند در آن زمان ولی همیشه نیاز به تآیید شدن از سمت یک فرد امین داشتند.

در لغت وکیل کسی است که از طرف شخص دیگری  اعم از حقوقی یا حقیقی با بستن وکالت نامه برای انجام کاری مأمور می‌شود.موضوع وکالت میتواند خانواده یا کیفری ویا … باشد   

برای انجام این شغل و گرفتن مسئولیت از فرد دیگری به عهده ی خود باید در این راستا تحصیلات ویژه ای داشت و از تمام مسائل حقوقی و قانونی اطلاعات کاملی داشته تا بتوان همچنین مهارت های سخنوری و نوشتاری ، داشتن توان تجزیه و تحلیل میزان زیادی از اطلاعات، اعتماد به نفس و توان تحمل فشار کاری زیاد از لازمه های انجام درست این شغل است.

مسئولیت وکیل بسیار سنگین زیرا وکیل ، مدافع مال، جان و ناموس مردم است ، به همین دلیل در جامعه از منزلت اجتماعی بالایی برخوردار میباشد.

فردی که قابل اعتماد باشد ، کنار شما در مراحل زندگی برای تصمیم گیری و کمک به تصمیم گیری بهتر شما و همچنین یک فرد با اطلاعات از قوانین حاکم و حقوق فردی شما در جامعه ، لازم میباشد.

وکیل در اینجا میتواند همواره همراه شما باشد تا در این مشکلات جامعه که گریبانگیر آن هستید به شما کمک کند.

بسیاری از مردم وقتی به مشکل بر می خورند به سراغ وکیل میروند ولی حتمآ لازم نیست به مشکل بخورید تا وجود و حضور یک وکیل ر حس کنید، میتوانید از مشکلات ممکنه، در آینده پیشگیری کنید ، این خیلی بهتر است تا بعد ها توقع معجزه از وکیل داشته باشید آنقدر که مشکل را وسیع کرده اید.

یا حتی میتوان استفاده مشاوره ای کرد مشاوره حقوقی خانواد ، مشاوره حقوقی دعاوی کیفری و یا …

وکیل طبق قانون و مقررات حاکم پیش میرود ، میتواند از شما دفاع کرده یا حق را از نا حق بگیرد.

هنگامی كه بحث از تعهدات وكيل در برابر موكل مي شود، انجام مورد وكالت که مشخص شده است ، نخستين و به عنوان اصلی ترين تعهد وكيل مطرح مي گردد و بسياری از موضوعات حقوقی مربوط را پوشش مي دهد.وکالت ممکن است بطور مطلق و برای تمام امور موکل باشد یا برای امور خاص مشخص میگردد.

موسسه حقوقی ما با داشتن وکلای مجرب و کاردان جهت ورود بر روی پرونده شما و مشاوره حقوقی در خدمت شما هستند.یک وکیل حقوقی و مجرب را از ما بخواهید تا بتوانیم آنطور که باید کمک کنیم.

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.