آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی » وکیل دعاوی خانوادگی
موسسه حقوقی ما در راستای حل و فصل مشکلات حقوقی و کیفری تشکیل شده است که طرح دعاوی خانواده در این مقاله میگنجد که در این موضوع ، هم از زوج و هم از زوجه حمایت کند .

وکیل دعاوی خانوادگی

موسسه حقوقی ما در راستای حل و فصل مشکلات حقوقی و کیفری تشکیل شده است که  طرح دعاوی خانواده در این مقاله میگنجد که در این موضوع ، هم از زوج و هم از زوجه حمایت کند .

غالبأ حقوق زن شامل نفقه ، مهریه ، حضانت ، استرداد جهیزیه و … است و حقوق مرد شامل تمکین عام و خاص زوجه ، ازدواج مجدد و… است .

این گروه در خصوص حقوق زوج و زوجه طرح دعوی و یا دفاع لازم را بعمل می آورند ، در قانون مدنی زوج دارای حقوق و متقابلأ زوجه نیزدارای حقوقی است و گاهی اوقات طرف دیگر حق را از طرف خود سلب می نماید و این توسط وکیل دعاوی خانوادگی و دادگاه است که حق از دست رفته را باز می گرداند.

به طور مثال مشاوره حقوقی خانواده عنوان میکند که زوجه دارای حق نفقه است اگر زوج از پرداخت آن امتناع کند هر دو راه امکان طرح دعوی دارد ۱- حقوق ۲- کیفری و یا اینکه زوج تمایل به تمکین دارد ولی زوجه با دریافت نفقه از انجام تمکین طفره می رود در این مرحله علیه زوجه طرح دعوی شده و اگر قبول نکند زوج می تواند به راحتی ازدواج مجدد نماید ، این مثالیست من باب توضیحات بالا مبنی بر حقوق متقابل زوج و زوجه.

مشاوره حقوقی برای بیان تمام این حق و حقوق و روند ها برای عام تلاش میکند که استفاده از آن به شدت توصیه میگردد.

البته این حقوق فقط به زوج و زوجه ختم نمیشود بلکه حق و حقوق فرزندان نیز در نظر گرفته شده در قانون حمایت خانواده ، که در این رابطه نیز در دادگاه خانواده بررسی می شود و در آن عمل به حقوق ایشان رسیدگی می کند.

موسسه ما با داشتن وکلا و کارشناسان ، با توسط مشاوره حقوقی رایگان بهترین و مطمعأ ترین راه میباشد تا در تمام امور به شما کمک کند و وکیل مورد نظر را برای پرونده مورد نظر معرفی نماید.

 

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست در رابطه با اینکه موسسه حقوقی چیست و وظایف موسسه حقوقی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + چهار =