آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی » وکیل کیفری
مشاوره حقوقی دعاوی کیفری ، در رابطه با حقوق کیفری به نکته ای اصلی اشاره میکند ، اینکه در این نوع دعاوی ، حق داشتن وکیل برای متهم از زمان کشف جرم تا اجرای حکم ، از مهمترین تضمینات حقوق دفاعی متهم است .

وکیل کیفری

وکیل کیفری

مشاوره حقوقی دعاوی کیفری ، در رابطه با حقوق کیفری به نکته ای اصلی اشاره میکند ، اینکه در این نوع دعاوی ، حق داشتن وکیل کیفری برای متهم از زمان کشف جرم تا اجرای حکم ، از مهمترین تضمینات حقوق دفاعی متهم است .

ما در بسیاری از موارد با دعاوی کیفری روبه رو رو میشویم ، از مواردی چون موضوعات خانواده و مربوط به حق و حقوق طلاق ، تا فریب در ازدواج و سرقت و کلاهبرداری و ….

اصل الزامی بودن وکیل مدافع کیفری در کلیه مراحل دادرسی های کیفری در مقررات اکثر کشورهای جهان ، به عنوان یکی از اساسی‌ ترین تضمین های حقوق دفاعی متهم پذیرفته شده است و ممکن بسیار با موضوع وکیل تسخیری در این جرائم روبه رو شده باشید، حتی در برخی از جوامع محاکمه متهم بدون شرکت وکیل ممکن نیست.

در دعاوی جزايی ، طرفين دعوا می توانند وكيل يا وكلای مدافع خود را انتخاب و معرفی كنند.

بيشتر پرونده‌ های كيفری پس از تحقيقات مقدماتی در دادسرا ، به همراه كيفرخواست در دادگاه مطرح می شوند.

از اين‌ رو وكيل هم در مرحله رسيدگی مقدماتی و هم دادرسی نقش دارد. در مرحله مقدماتی ، متهم می تواند در دادسرا يک نفر وكيل همراه خود داشته باشد.

مشاوره حقوقی خانواده نیز بیان میکند ، در بسیاری از مواردی که وجود دارد ، زوجه برای رسیدن به حق و حقوق خود نیازمند شکایت کیفری است ، از این رو طلاق توافقی بهترین راه حل آنان میباشد.

مشاوره حقوقی رایگان اما در جرائمی جدی تر ، من باب تسریع در پرونده کیفری اضافه میکند که وكيل کیفری متهم می تواند بدون مداخله در امر تحقيق ، پس از خاتمه تحقيقات ، مطالبی را كه برای كشف واقعیت و حقيقت و دفاع از متهم مبنی بر قوانین باز هم ارائه دهد و به قاضی اعلام می نمايد.

سخت گیری در موضوع کیفری و توجه به وکیل کیفری به دلیل این است که ، موضوعات کیفری در اکثریت ، دارای جرم عمومی میباشد که از این نظر ، از اهمیت بالایی برخور دار است ، برای همین موضوع است که حتمأ وکیل کیفری نیاز میشود ، حتی در صورتی که وکیل نداشته باشند همانطور که در بالا نیز آن را عنوان کردیم ، برایشان یک وکیل کیفری بدون انتخاب طرف متهم و یا خانواده اش ، اخذ خواهند کرد.

پس چه بهتر که از قبل وکیلی را اخذ کند که از وی شناخت کافی داشته باشد .

موسسه حقوقی ما با داشتن وکلای خبره در تمام موضوعات حقوقی و کیفری و مشاوره حقوقی رایگان آماده همکاری با شما دوستان میباشد.

ما میتوانیم بهترین و کاردان ترین وکیل کیفری را برای ورود بر پرونده شما ارجاع دهیم .

وکیل کیفری
https://44951295.com

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست در رابطه با اینکه موسسه حقوقی چیست و وظایف موسسه حقوقی به …

۲ نظر

  1. من و دوتن از دوستانم در حال گشتن درخیابان بودم که توسط چهار تن سارق به ما حمله شد وطی درگیری که پیش امد موبایل دوستم ربوده شد
    وموتور ما داغون شد ودرطی دگیری که انجام دادیم یکی از دوستان کامل ساکت و ترسیده بود وحرفی نمی زد تا این که دزدا فرارکردن وبعد گفت که تلفونه منو دزدیدن ما کل شب دنبال دزد گشتیم حتی به پلیسم خبر دادیم ولی پیدا نشدن الان بعد از گذشت یک هفته با خبر شدیم که دوستم که موبایلشو بردن از ماشکایت کرده که ما با سارقا هم دست بودیم و تنها دلیلی که داره این است که چرا موتورو ندزدیدن ما هرچی توضیح میدهم که ما نبودیم ولی از ما شکایت کرده ومارو به دادگاه کشونده
    می خواستم بپرسم چطوری می تونیم از خودمون دفاع کنیم درحالی که هم ما وهم اون میدونه که ما با سارقه هم دست نیستیم
    درضمین در طی این مدت هم تحدید به جرم ضرب و فوش احاشی نیز به ماشده
    لطفا زود تر جواب بدین تا بدبخت نشدم?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + یک =