آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی » وکیل طلاق توافقی
در دنیای امروز موضوع اختلافات خانوادگی یک موضوع اوج گرفته و رو به طبیعی شدن است که به نظر اصلأ درست نیست این همه اختلاف. موضوع طلاق ، اکثرأ به دلیل نداشتن تفاهم و نبود درک متقابل و اختلافاتی که به دلیل عدم شناخت یکدیگر میباشد ، به وجود می آید.

وکیل طلاق توافقی

در دنیای امروز موضوع اختلافات خانوادگی یک موضوع اوج گرفته و رو به طبیعی شدن است که به نظر اصلأ درست نیست این همه اختلاف.

موضوع طلاق ، اکثرأ به دلیل نداشتن تفاهم و نبود درک متقابل و اختلافاتی که به دلیل عدم شناخت یکدیگر میباشد ، به وجود می آید.

البته همیشه به همین مسائل محدود نخواهد شد ، موارد دیگری که آمارهای بالایی از آن دیده میشود ، مواردی چون اعتیاد ، بی پولی و مسائل مالی ، خشونت و خیانت میباشد.

با تمام این مسائل ، به قطع نمیتوان گفت که میشود ادامه داد ، گاهی رها کردن شرایطی اینچنینی به نفع فرزندان و خود خانواده میباشد هرچند که ما منکر پیامدهای پس از آن نیستیم و خانواده ها را به آرامش و استحکام روابط دعوت میکنیم.

آمار طلاق نسبت به هر موضوعی دیگر بالاتر است مخصوصأ طلاقی چون طلاق توافقی .

در طلاق توافقی همانطور که در قبل هم توسط مشاوره حقوقی طلاق توافقی به آن اشاره کرده بودیم ، میتوانید راحت تر جلو روید ، زیرا در این نوع طلاق همه چیز با توافق طرفین میباشد و جلو میرود که توافق بر سر مسائل مهم موجب راحت پیش بردن نسبت به طلاق عادی میشود.

این موارد توافق شده شامل مهریه ، نفقه ، اجرت المثل ، حضانت فرزند ، جهیزیه ، ملاقات فرزند و … همه مسائل میباشد که قاعدتأ کار را راحت تر میکند اما موضوعی که این میان است ، آنقدر هم که مادامی گفته میشود راحت نخواهد بود.

با بالا رفتن آمار درباره طلاق و پرونده‌های خانواده، کارگروهی دراین‌ زمینه در قوه قضائیه تشکیل شده است ؛ اظهارنظری که نشان می‌دهد ، قوه قضائیه به‌دنبال طرح و برنامه‌ای است تا دیگر طلاق توافقی ، سهل‌ الوصول نباشد.

در این موقعیت شما باید همگام و همراه با وکیل طلاق توافقی جلو روید ، پای وکیل که به میان باشد این مسائل نیز ظرف ۷ الی ۱۰ روز کاری حل خواهد شد .

اگر با مشاوره حقوقی موسسه حقوقی ما در این باره مشاوره حقوقی رایگان بگیرید حتمأ به کاملی برایتان توضیح خحواهد داد که شرایط با وکیل چقدر ساده تر و با منفعت تر خواهد بود .

 

 

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست در رابطه با اینکه موسسه حقوقی چیست و وظایف موسسه حقوقی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =