آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی » وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
وکلایی که از کانون وکلای دادگستری پروانه اخذ می‌کنند بدوآ به‌صورت دو سال کار آموزی دوره را طی می‌کنند و می‌توانند زیر نظر وکیل سپرست نسبت به دفاع از حقوق موکل اقدام کنند و پس از طی 2 سال و همچنین تأیید صلاحیت علمی و گزینش‌های مربوطه موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شوند.

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

وکلایی که از کانون وکلای دادگستری پروانه اخذ می‌کنند بدوآ به‌صورت دو سال کار آموزی دوره را طی می‌کنند و می‌توانند زیر نظر وکیل سپرست نسبت به دفاع از حقوق موکل اقدام کنند و پس از طی ۲ سال و همچنین تأیید صلاحیت علمی و گزینش‌های مربوطه موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شوند.

شهروندانی که حق انتخاب وکیل را دارند بدوآ باید اطلاع کامل از پایه وکیل داشته باشند و بر حسب موضوع که کارآموز وکالت یا وکیل، پایه دوم یا اول باشد،اقدام کنند. توجه به پایه وکیل درابتدا می‌تواند یکی از مهم‌ترین عوامل انتخاب وکیل باشد.

در بعضی موارد اشخاصی که نیاز به وکیل دارند بدون تشخیص این امر اقدام به انتخاب وکیل می‌کنند و بعد از بروز مشکل متوجه می‌شوند که وکیل انتخابی آن‌ها کارآموز در سطح پایین بوده و در صلاحیت دفاع از حقوق فرد نمی‌توانسته باشد، البته پرونده وکالت هم بسیار مهم است ، بسیاری از افراد نیز در دام افرادی افتاده اند که اصلآ پروانه و مجوز لازمه را جهت کار نداشتند و متآسفانه اعتماد و اعتبار وکلا را زیر سوال برده اند و خدشه دار نمودند ، بنابراین شهروندان باید با توجه به موضوع و مشکلات خود، برای انتخاب وکیل دارای صلاحیت دقت نظر کافی را لحاظ کنند.

اصليی ترين شرط وكالت در دادگاه‌ها داشتن پروانه وكالت است بنابراین وكالت در دادگاه‌ها به جز موارد استثنايی كه در قانون پيش‌بينی شده توسط اشخاصی غير از وكلای دادگستری یعنی افرادی كه پروانه وكالت ندارند، ممنوع است.

بسیاری از اتفاقات به دلیل عدم اطلاعات کافی مردم است ، اگر مشاوره حقوقی را نیز در هر رابطه ای لحاظ کنید ، از اشتباهاتی که ممکن است رخ دهد پیشگیری میشود.حتی در رابطه با انتخاب وکیل نیز شما بهتر است از مشاوره حقوقی رایگان توسط موسسه حقوقی ما استفاده کنید.

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ، بسیار مفیدند برای مشکلات و کارهای حقوقی شما ، شما نیازمند به یک پشتیبان در این موارد هستید و این لازمه حضور وکیل در کنار شماست.

با توجه به تمام این تفاسیر موسساتی وجود دارند که این امکانات را برای شما فراهم نموده تا بتوانید به راهکارهای مورد نیاز برسید ، موسسه حقوقی ما نیز با هدف  تلاش در راستای کمک به شما ، امکاناتی را فراهم نموده تا با دسترسی راحت به مشاوره حقوقی و انواع وکلای متخصص و مجرب ، در صدد حل مشکلات خود یا پیشگیری از آن باشید.

 

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست

موسسه حقوقی چیست در رابطه با اینکه موسسه حقوقی چیست و وظایف موسسه حقوقی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 15 =