وکیل کیفری تهران

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بیشتر افراد علاقه مند هستند که پرونده های خود را به بهترین وکیل پایه یک دادگستری محول کنند.

همانطور که پیداست ، از لحاظ حساسیت ، شرایط وکلا بسیار شبیه به پزشکان است و همانطور که در بیماری‌ های سخت انسان به هر پزشکی اعتماد نمی کند در انتخاب وکیل هم باید دقت زیادی وجود داشته باشد.

مشاوره حقوقی در همه جا سعی بر اطلاع رسانی دارند که در ابتدا به هر فردی اعتماد نکنیم ، گاهی دیده شده است که افرادی با سوء استفاده از نا آگاهی مردم ، خود را وکیل دادگستری معرفی و مبالغ هنگفتی را به عنوان حق الوکاله از آنان گرفته اند.

در صورتی که، هیچ مجوزی برای وکالت در دادگاه ها نداشته و با وعده های پوچ و بی اساس از جمله وجود آشنایی با برخی افراد دارای نفوذ ، اقدام به اخاذی و به اصطلاح کار چاق کنی کرده‌اند.

موسسه حقوقی ما در راستای دعاوی کیفری و حقوقی تشکیل شده است که البته در این رابطه مشاوره حقوقی دعاوی کیفری اشاره میکند که موضاعات کیفری محدود تر است و شامل جعل ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، تصادف منجر به جرح ، پولشویی ، قتل و … است .

در این خصوص گروه پرونده را مطالعه و دفاعیات لازم انجام می شود . لازم به ذکر است در صورتی که موکل متهم باشد در جلسه اول دادسرا و یا دادگاه شخصا باید حاضر شود و صرف معرفی وکیل کافی نیست و رسیدگی انجام نمی شود و اگر هم انجام شود به ضرر موکل خواهد بود.

در موارد حقوقی نیز مواردی چون طلاق توافقی ، یکسری از چک ها ، دعاوی خانواده و قراردادها ، وصول مطالبات ، انحصار وراثت و …روند به صورت دیگری خواهد بود که میتوانید از مشاوره حقوقی رایگان موسسه حقوقی ما اطلاعات در این زمینه را کسب نمایید.

در این مقاله تمرکز ما بیشتر بر روی وکیل کیفری میباشد که در این مسائل کمک کند و کنار شما باشد که البته ما با داشتن وکلای مجرب و کارشناسان زبده میتوانیم وکیل کیفری تهران و حتی شهرستان را برای شما و ورود بر پرونده شما معرفی و  فرستاده همچنین در تمام مسائل حقوقی و کیفری نیز وکلای ما پشتیبان شما خواهند بود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.