آخرین خبرها
خانه » مشاوره حقوقی دعاوی کیفری » پرونده های رابطه نامشروع
در قانون مجازات اسلامی برای اثبات بعضی از جرائم منافی عفت ، به وجود دلايل خاص ، قانونی قرار داده شده است.

پرونده های رابطه نامشروع

در قانون مجازات اسلامی برای اثبات بعضی از جرائم منافی عفت ، به وجود دلايل خاص ، قانونی قرار داده شده است.

چنانچه آن دلايل قانونی خاص وجود نداشته باشد، عمل منافی عفت ارتكابی قابل اثبات نخواهد بود.

ما در مقالات بسیاری به کمک مشاوره حقوقی ، جرائم منافی عفت ، اثبات دعوی جزائی و دلايل خاص جرائم منافی عفت مورد بررسی و تحليل قرار داده ایم و سعی شده كه راهكارهای عملی موجود برای رهايی از اين مورد شناسايی قرار گيرد تا شايد بتوان قربانيان جرائم منافی عفت را ياری نمود كه بتوانند از حقوق قانونی خود دفاع كنند.

پرونده های رابطه نامشروع اما با وجود نیاز به دلایل خاص دارای حساسیت به خصوصی است ، این جرم جرمیست کیفری که صدمات زیادی به خانواده ها میزند  ، به همین دلیل تا مراجع قضایی با دلایل مورد نیاز روبه رو نشوند ، اجازه ضربه زدن به حیثیت افراد را نخواهد داد .

در پرونده های کیفری زمان رسیدگی به پرونده و مشخص کردن زمان آن بطور دقیق امکان پذیر نیست و در مقایسه با پرونده های حقوقی کاملا متفاوت است.

ولی با توجه به پرونده های مشابه بین ۷ ماه تا ۱۵ ماه متفاوت است که این روند طولانی و مشکل ساز خواهد شد ، پیشنهاد ما به شما این است که حتمأ وکیل اخذ کنید به دو دلیل اول اینکه پرونده کیفری خواهد بود و جرائم کیفری یکی از متفاوت ترین و سخت ترین جزا ها را به همراه دهد که به فردی آشنا به حقوق نیاز است و دلیل دوم ، اگر وکیل در کنار شما باشد میتواند زمان پرونده را به حداقل برساند و یا اگر تاب پیگیری آن را دارید و از مشکلات این مسیر خسته نمیشید بهتر است مشاوره حقوقی رایگان که از طریق موسسه حقوقی ما نیز ممکن است ، استفاده نمایید تا از پیچ و خم راه مطلع شوید.

مشاوره حقوقی روابط نامشروع بلکه هر مشاوره حقوقی دیگری اعم از خانواده ، حقوقی و کیفری به صورت رایگان و تلفنی در موسسه ما میتواند کمک به سزایی برای شما باشد ،

 

 

 

 

درباره‌ی مشاور حقوقی رایگان

همچنین ببینید

مجازات سرقت تعزیری

مجازات سرقت تعزیری

مجازات سرقت تعزیری مجازات سرقت تعزیری به انواع آن ارتباط دارد ، همانطور که میدانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 6 =