گواهی عدم بارداری برای طلاق توافقی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

گواهی عدم بارداری در طلاق توافقی

متأسفانه در جامعه ما با معضلی رو به رو هستیم به اسم طلاق ، و طلاق همچون ازدواج دارای تشریفات خاصی است که باید به قوانین آن تسلط و اطلاع داشت، یکی از این قوانین گواهی عدم بارداری برای طلاق توافقی میباشد که نشاندهنده آن است که مراجع چقدر برای سلامتی و روان کودکان اهمیت قائل است .

مشاوره حقوقی خانواده بسیار بر این موضوع تأکید دارد که حتمأ با اطلاعات پیش روید و یا از مشاوره حقوقی استفاده کنید ، بهترین کار در ابتدا برای تسریع اخذ وکیل خانواده است.

مشاوره حقوقی طلاق نیز با اشاره به این مطلب نیز به صورت کامل و مشخص سه بخش اصلی طلاق را در اینجا بیان میکند که گواهی عدم بارداری برای همه آنها مهم است.

موجبات طلاق به سه طریق است :
-طلاق به درخواست مرد .
-طلاق به درخواست زن .
-طلاق به توافق زوجين .

در طلاق ابتدا نیازمند اخذ گواهی عدم امکان سازش هستید که در گواهی عدم امکان سازش یا رأی دادگاه برای طلاق توافقی ذکر می گردد که بر اساس اظهارات زوجه یا وکیل زوجه (در صورتی که زوجه از طرف خویش وکیل معرفی نموده باشد) زوجه باردار نمی باشد.

اما باید این نکته را مورد توجه قرار داد که هر چند در رای دادگاه به عدم بارداری زوجه اقرار گردیده است و طرفین در این موضوع اطمینان و اتفاق نظر داشته و اقرار به این امر کرده اند و با این حال در مرحله ثبت طلاق در دفترخانه ی طلاق لزوما می بایست آزمایش عدم بارداری برای اثبات ، ضمیمه مدارک گردد و حتی یکی از مواردیست که  جز تشریفات ثبت طلاق در دفترخانه طلاق محسوب می گردد.

البته برخی قضات نیز این مدرک را برای روئت ممکن است تقاضا کنند و برای اینکه هرچه سریعتر انجام شود در برخی از مراجع قضایی امکان این آزمایش را قرار داده اند و بسیار آزمایش سریعی برای انجام و ارائه میباشد .

 

گواهی عدم بارداری

https://44951295.com/

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.