چگونه سن خود را کم کنیم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بعد از تمام مقالاتی که با کمک مشاوره حقوقی ثبت احوال برای شما گذاشتیم ، متوجه سختی های این مسیر شدیم ، در کل هر موضوع حقوقی که در پیش است ، پای قوانین سخت آن نیز به میان است که البته حقوقدانان این گره ها را باز میکنند.

در ارتباط با تغییرات شناسنامه از آنجا که با هویت فرد سر و کار دارد ، طبق اطلاعات داده شده توسط مشاوره حقوقی ، این پروسه زمانبر و سخت خواهد بود.

گذشت آن زمانی که پدر و مادر‌ها، شناسنامه طفل را ۵ سال بزرگ‌ تر یا کوچک‌تر می‌گرفتند و تاریخ تولد بچه هیچ ربطی به روزی که به دنیا آمده بود نداشت.

این روز‌ها دیگر کمتر اتفاق می‌افتد که نوزادی متولد شود و والدینش تاریخ ولادتش را با تفاوت در شناسنامه‌ اش ثبت کنند.

به همین دلیل است که قانون برای تغییر تاریخ تولد ، کمی سختگیرانه‌ تر برخورد کرده و این کار مانند تغییر نام کوچک و بزرگ به راحتی صورت نمی‌گیرد.

اگر به دنبال این پرسش هستید که چگونه سن خود را کم کنیم ، باید پاسخ داد که این کار ریزه کاری‌های قانونی بسیاری دارد که باعث می‌شود برخی متقاضیان به خواسته‌شان نرسند.

طبق قانون اگر فرد متقاضی مدعی شود که اختلاف سن واقعی او با سن مندرج در شناسنامه‌اش بیشتر از ۵ سال است، برای تغییر سن ، باید به کمیسیون تشخیص سن که درفرمانداری شهرستان محل صدور مستقر است مراجعه کند.

طبق گفته های مشاوره حقوقی تغییر سن ، هر فرد صاحب شناسنامه البته تنها یکبار درطول عمرش می‌تواند سن مندرج در شناسنامه‌اش را تغییر دهد که این تغییر نیز می‌تواند برای افزایش یا کاهش سن ، آن هم فقط با ۵ سال اختلاف باشد.

در این میان عده‌ای هستند که مدعی‌ اند سن محاکم عمومی واقعیشان با سن شناسنامه‌ ایشان کمتر از ۵ سال با هم اختلاف دارد که این افراد دیگر نیازی به مراجعه به کمیسیون تشخیص سن ندارند، چون مرجع صلاحیت دار برای رسیدگی به دعوای آن‌ها، محاکم عمومی دادگستری است.

برای پیچیدگی مسائل حقوقی نیازمند وکیل هستید که موسسه حقوقی ما با در اختیار داشتن وکلای متخصص و کارشناسان خبره ، میتوانند در این راستا به شما کمک و همیاری دهند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.