کلاهبرداری جدید

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بروز بحران اقتصادی و در شرايطی كه مردم دارای مشكلات مالی هستند و پشت میز نشینی و آشنا بازی اداری هم كه مانعی است كه بر سر راه آنها قرار گرفته، افراد را در تنگنايی قرار می دهد كه مدام با آن در حال دست و پنجه نرم كردن هستند يا از سوی ديگر وجود دسته چك های متعدد دست مردم و سهولت در ايجاد شركت های نامعتبر و همچنين ناهنجاری های اجتماعی و زايل شدن و بی ارزش شدن معيارهای اخلاقی كه نقش مهمی در زود باوری مردم دارد، همه و همه دست به دست هم داده اند تا ما شاهد گسترش بزه كلاهبرداری بیشتر از قبل باشيم.

تعريف مكانيسم های قانونی و حقوقی ،مانند کمکی که مشاوره حقوقی میکند ، حقی است كه بايد در دسترس مردم باشد حتی در دورافتاده ترين مكان ها. ما برای هرفرد نمی توانيم يك پاسبان بگذاريم اما میتوانيم آگاه شان كنيم.عدم آگاهی باعث شده است كه بر اساس باور عاميانه مردم اعتماد كنند و چون كلاهبردار گرگی است كه لباس ميش بر تن دارد مردم ما به ظاهر توجه می كنند و چون خوش باور هستند خيلی راحت در دام اين نوع كلاهبرداری ها می افتند زيرا چيزی كه كلاهبردار دنبال آن است جلب اعتماد افراد است.

كلاهبردارها رنگ عوض می كنند، هميشه كارها و كلاهبرداری هايشان به يك سبك نيست كه ما بياييم مثلابگوييم اگر اس ام اس مبنی بر قرار دادن رمز دوم برايتان آمد اعتماد نكنيد چون فريب است. اين نيست، كساني كه به راحتی كلاه مردم را بر می دارند تمامی اين شيوه ها و راه های مختلف اغفال مردم را می دانند و متاسفانه نبود يا پايين بودن اطلاعات حقوقی و بی اطلاع بودن از حقوق شهروندی شان ، جامعه را دچار چنين جرايمی می كند امروزه مشاوره حقوقی همچون مشاوره حقوقی کلاهبرداری به راحتی در دسترس ما قرار دارد ، تا به همین موضوع حقوق قانونی ما را یادآوری کند.

عنصر اصلی كلاهبرداری يك نوع مانور متقلبانه است. فريفتن يعنی فرد می آيد با وسوسه و فریب سازی، انجام نقشه های متقلبانه و به دست آوردن اعتماد مردم سعی می كند تا آنها را متقاعد سازد كه به او اطمينان كنند يعنی با وعده و وعيدهايی كه می دهد امر غير واقع را واقع نشان می دهد. همين مساله موجب می شود تا مردمی كه باورهای عاميانه دارند به راحتی گول چنين فريبكارانی را بخورند و در دام كلاهبرداری قرار بگيرند. كلاهبرداری انواع مختلف دارد مثلأ يكی از آنها را تسهيل مال نامشروع است ، يا فروش مال غير و تبانی برای بردن مال غير و غيره ، اينها از احكام و جنبه های كلاهبرداری است.

کلاهبرداری جدید میتواند امروزه جزئی از جرائم اینترنتی را به خود اختصاص دهد ، با پیشرفت علم و اینترنتی شدن حتی خریدهای ساده این موضوع چیز بعیدی نبود ، اما نمیشود گفت که فقط در این محیط رخنه کرده اند ، هرچه پیرامون ما وسیع تر میشود و حیطه اختیارات عامه بیشتر و گسترده تر ، کلاهبرداران نیز با نقشه های سود جویانه اشان ، حیطه خود را بزرگتر و هرروزه با نقشه های جدیدتری در کمین هستند،مشاوره حقوقی رایگان ما بدون هزینه و با کمترین زمان میتواند جلوی بسیاری از پیامد های بد را گرفته و آگاهتان کند.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.