یه وکیل خوب میخوام

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

آنچه ما می دانیم و اصل ماجرا در نظر می گیریم تخصص و تجربه در یک امر و یک زمینه است.

دیگر موارد از جمله تجربه چندین و چند ساله و سن و سال و غیره از دید ما هیچ تاثیری در خوب بودن وکیل ندارد.

در واقع گزینش و انتخاب وکیل خوب مانند گزینش و انتخاب یک پزشک خوب است. پزشک ها در زمینه های گوناگون دارای تخصص هستند ، در نتیجه از دید ما بهترین وکیل وکیلی است که دقیقا در امر و زمینه ی دعاوی پرونده ی مورد نظر دارای تخصص و تجربه باشد.

به طور نمونه ، موسسه حقوقی ما وکلایی متخصصی را در خود جای داده که از طریق ما میتوانید جهت مشاوره حقوقی رایگان نیز حتی با آنان تماس داشته باشید.

مشاوره حقوقی در این باره اضافه میکند که وکیل خوب در صورتی می توان گفت کارش را به نحو احسنت انجام داده که مسأله موکل را مسأله خودش محسوب کند و در حدی برای کار موکل دغدغه داشته باشد که نسبت به کار خود دارد.

شاید برای همین است که مدام با این جمله یه وکیل خوب میخوام مواجه میشویم و تلاش میکنیم تا فردی متعهد به وی معرفی نماییم.

هرچند وکالت که عنوان میکنیم به معنای تعهد است ،منظور به این معنی که وکیل موظف است تمام تلاش خود را برای دفاع مناسب از موکل به کار بندد و قانونا مسئولیتی در رسیدن به نتیجه ندارد و در واقع تضمینی جهت دستیابی به نتیجه نمی دهد، اما مسأله اینجاست که باید در مقابل موکل پاسخگو باشد و این جریان معیار سنجش اعتبار وکیل در جامعه است و اینجاست که وکالت از دیگر مشاغل آزاد جدا شده و احساس مسوولیت به همراه دقت بالا مهم ترین اصل وکالت است.

شما میتوانید توسط موسسه حقوقی ما از مشاوره حقوقی خانواده تا مشاوره حقوقی دعاوی کیفری و هر دعوی دیگری کمک بگیرید و وکیل خود را انتخاب نمایید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.